Sparta blízko první posile! Souček stojí 15 milionů, na jaře zůstane v Opavě | iSport.cz
Jan Vacek
30. ledna 2020 • 09:55

Sparta blízko první posile! Souček stojí 15 milionů, na jaře zůstane v Opavě

Autor: Jan Vacek
TOP VIDEA
Jablonec - Příbram: Šílený kiks Kočího potrestal Sýkora, 3:0 Jablonec - Příbram: Šílený kiks Kočího potrestal Sýkora, 3:0
Malinského show. Sparta takového hráče nemá, říká Horváth Malinského show. Sparta takového hráče nemá, říká Horváth
VŠECHNA VIDEA ZDE

První zimní posila pro Spartu je podle všeho na cestě. Jak informoval server iSport.cz už v polovině ledna, Letenští si v Opavě vyhlédli talentovaného záložníka Filipa Součka. V posledních dnech se jednání o přestupu výrazně posunula, zbývá doladit poslední náležitosti. Pražané za devatenáctiletého mladíka zaplatí zhruba 15 milionů korun, Souček zůstane pro jaro v Opavě formou hostování.Nezvyklé ticho panuje během probíhajícího přestupového období kolem Sparty. Největší tuzemský klub dosud nepředstavil jedinou zimní posilu, to by se ovšem mohlo v nejbližších dnech změnit.

Podle informací portálu iSport.cz jsou Pražané blízko dotažení transferu mladého záložníka Filipa Součka z Opavy. „Aktuálně se dotahují poslední smluvní náležitosti,“ potvrdil zdroj obeznámený s průběhem námluv.

Jakmile se doladí transferová smlouva mezi oběma kluby, podstoupí Souček zdravotní prohlídku a přestup bude zkompletován. Za perspektivního mladíka by měli Letenští zaplatit zhruba 15 milionů korun.

Okamžitou posilou ovšem Souček nebude, jarní část sezony ještě stráví na hostování v Opavě. Ve slezském klubu by měl mít zajištěný velký herní prostor, ve Spartě by musel čelit ohromné konkurenci.

Trenér Václav Jílek má totiž momentálně do středu pole k dispozici Michala Sáčka, Ladislava Krejčího, Guélora Kangu, Michala Trávníka, Bořka Dočkala, Georgese Mandjecka či Jana Fortelného.

Souček v dosavadním průběhu ročníku naskočil do třinácti zápasů, další dva starty přidal v MOL Cupu. Na hřišti strávil dohromady 767 minut.

AC Sparta Praha Vše o klubu ZDE

SFC Opava Vše o klubu ZDE

Jílek: Prioritou zůstává stoper. Dočkal ukázal rozdílové věci

Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám

SESTŘIH: Sparta - Ústí nad Labem 1:0. Po přestávce rozhodl Sáček

 

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud