Sparta - Malmö 0:2. Generálka nevyšla, Švédové rozhodli ve druhé půli

Autor: iSport.cz
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Sparty v generálce na jarní část první ligy podlehli 0:2 švédskému vicemistrovi Malmö. Na soustředění ve španělské Marbelle tak Pražané prohráli všechny tři zápasy. Do nejvyšší soutěže výběr trenéra Václava Jílka vstoupí příští týden v sobotu doma proti Liberci.

Po bezbrankovém prvním poločase Sparta poprvé inkasovala v 62. minutě po hlavičce Marcuse Antonssona. Malmö, které Spartu před pěti lety nečekaně vyřadilo v předkole Ligy mistrů, přidalo druhou branku v 77. minutě. Po faulu Ladislava Krejčího nařídil rozhodčí penaltu a tu proměnil Jo Inge Berget.

Sparta zakončila zimní přípravu s bilancí dvou výher, jedné remízy a tří porážek. V lednu na Strahově porazila České Budějovice a Jihlavu, poté ale hrála 3:3 s druholigovým Ústím nad Labem a ve Španělsku prohrála všechny tři zápasy. Před duelem s Malmö podlehla shodně 1:2 třetiligové Marbelle i norskému Bodö Glimt.

AC Sparta Praha Vše o klubu ZDE

Lischka přes prohru nepanikaří: Pravda leží v lize

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905