Breite mizí z Liberce. Jak ho po sporu s Hoftychem zlákala Olomouc? | iSport.cz
Jan Podroužek
19. února 2020 • 17:33

Breite mizí z Liberce. Jak ho po sporu s Hoftychem zlákala Olomouc?

TOP VIDEA
TOP 5 sportovních filmů: legendy tenisu i příběh kontroverzní krasobruslařky
Likvidace Žiliny? Je to zamotané, klub může pokračovat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chtěl zmizet. I Slovan si to přál. Na chvíli se Radim Breite ocitnul dokonce v libereckém béčku, v prvním týmu od letního nástupu trenéra Pavla Hoftycha ztrácel na svém postavení lídra, kapitána. Říká se totiž, že mezi koučem a 30letým záložníkem panovaly velmi napjaté vztahy. Breite nakonec našel nové působiště, Sigmu Olomouc a Hanáci si ho přejí nasadit už v neděli proti Spartě.„Nahoře“ má domov. Pochází kousek od Teplic, z Krupky, jeho partnerka, s níž má dítě, je od Varnsdorfu. Kdekoliv se Radim Breite nachomýtnul, bylo to na severu. Rodnou hroudu ale teď ve třiceti letech opouští.

Musel. I sám chtěl. Co kouč Pavel Hoftych nastoupil k libereckému týmu, začal pomalu upadat i Breiteho zájem ve Slovanu pokračovat.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky * Tenisové vybavení na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud