Sparta vyhlásila STOP. Ruší společnou činnost, hráči musí plnit plány | iSport.cz
16. března 2020 • 09:50

Sparta vyhlásila STOP. Ruší společnou činnost, hráči musí plnit plány

Autor: jav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Jágr a Sparta? Dobrý tah z marketingového hlediska, říká expert deníku Sport Pavel Bárta
Karolína Plíšková dovolila Kateřině Siniakové jediný gem
VŠECHNA VIDEA ZDE

K okamžité reakci na nejnovější přikázání české vlády přistoupila fotbalová Sparta. Největší tuzemský klub až do odvolání přerušil společnou sportovní činnost. Hráči prvního týmu i všichni ostatní se budou připravovat individuálně.Ještě před několika dny dávalo vedení Sparty dohromady tréninkový plán na tento týden tak, aby vyhovělo veškerým nařízením a pokynům tuzemské vlády.

Nic z toho ovšem neplatí. S ohledem na karanténu, která od pondělní půlnoci platí na území celé země, už Bořek Dočkal a spol. nemohou trénovat pohromadě.

PRVNÍ DOJEM: Sparta konečně nebyla zranitelná. Slavia dál hledá stopera ke Kúdelovi
PRVNÍ DOJEM: Sparta konečně nebyla zranitelná. Slavia dál hledá stopera ke Kúdelovi

„Vedení Sparty přistoupilo k razantním opatřením vzhledem k pokračujícímu šíření nového typu koronaviru. Nejdůležitější je aktuálně ochrana zdraví hráčů, členů realizačních týmů a zaměstnanců klubu. Do odvolání nebudou ke sportovní přípravě sloužit ani tréninkové centrum na Strahově, ani hlavní stadion na Letné,“ uvedl klub.

Hráči A-týmu i všichni ostatní ale zůstanou nadále v zápřahu. Od jednotlivých trenérů totiž dostali individuální tréninkové plány, které si musí plnit. To se týká všech mužských, mládežnických i ženských kategorií.

Fotbalisté prvního týmu nafasovali sporttestery, které zaznamenají jejich fyzickou zátěž. Hráči budou fungovat v režimu zimní přestávky, kdy rovněž plní individuální plány. Hlavní jejích náplní tedy bude venkovní běhání a nabírání kondice, ovšem za přísného dodržení veškerých bezpečnostních opatření.

Koronavirus a sport ONLINE: vše o odložených zápasech, zrušených sezonách a nakažených sportovcích ZDE >>>

AC Sparta Praha Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud