Sparta vyhlásila STOP. Ruší společnou činnost, hráči musí plnit plány | iSport.cz
16. března 2020 • 09:50

Sparta vyhlásila STOP. Ruší společnou činnost, hráči musí plnit plány

Autor: jav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia může proti Slovácku zaváhat. Jak vsadit na Baník a Spartu?
Zlín - Mountfield HK: Bleskový úder Hradce, brejk proměnil Kelly Klíma, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

K okamžité reakci na nejnovější přikázání české vlády přistoupila fotbalová Sparta. Největší tuzemský klub až do odvolání přerušil společnou sportovní činnost. Hráči prvního týmu i všichni ostatní se budou připravovat individuálně.Ještě před několika dny dávalo vedení Sparty dohromady tréninkový plán na tento týden tak, aby vyhovělo veškerým nařízením a pokynům tuzemské vlády.

Nic z toho ovšem neplatí. S ohledem na karanténu, která od pondělní půlnoci platí na území celé země, už Bořek Dočkal a spol. nemohou trénovat pohromadě.

PRVNÍ DOJEM: Sparta konečně nebyla zranitelná. Slavia dál hledá stopera ke Kúdelovi
PRVNÍ DOJEM: Sparta konečně nebyla zranitelná. Slavia dál hledá stopera ke Kúdelovi

„Vedení Sparty přistoupilo k razantním opatřením vzhledem k pokračujícímu šíření nového typu koronaviru. Nejdůležitější je aktuálně ochrana zdraví hráčů, členů realizačních týmů a zaměstnanců klubu. Do odvolání nebudou ke sportovní přípravě sloužit ani tréninkové centrum na Strahově, ani hlavní stadion na Letné,“ uvedl klub.

Hráči A-týmu i všichni ostatní ale zůstanou nadále v zápřahu. Od jednotlivých trenérů totiž dostali individuální tréninkové plány, které si musí plnit. To se týká všech mužských, mládežnických i ženských kategorií.

Fotbalisté prvního týmu nafasovali sporttestery, které zaznamenají jejich fyzickou zátěž. Hráči budou fungovat v režimu zimní přestávky, kdy rovněž plní individuální plány. Hlavní jejích náplní tedy bude venkovní běhání a nabírání kondice, ovšem za přísného dodržení veškerých bezpečnostních opatření.

Koronavirus a sport ONLINE: vše o odložených zápasech, zrušených sezonách a nakažených sportovcích ZDE >>>

AC Sparta Praha Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud