Fandit při FORTUNA:LIZE jde také virtuálně. A pořádně nahlas | iSport.cz
25. května 2020 • 05:00

Fandit při FORTUNA:LIZE jde také virtuálně. A pořádně nahlas

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
Všech 68 gólů Plzně. Připomeňte si, jak pálili Krmenčík nebo Beauguel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bez fanoušků na stadionech FORTUNA:LIGY to nebude ono. Takhle to vidí všichni. Aby však atmosféra přece jen nebyla tak přízračná, rojí se nápady, jak je do prvoligových arén dostat alespoň symbolicky. Se svou iniciativou se ozval i generální partner ligy Fortuna. Sázková kancelář nachystala projekt #ZASVUJTYM.Jeho prostřednictvím fanoušci mohou vyjádřit podporu svému oblíbenému klubu, a navíc mu tím pomoc i finančně. „Je jasné, že bychom všichni nejraději přišli na zápas osobně a podpořili hráče přímo na stadionu. Bohužel aktuální opatření nám to neumožňují, a proto jsme přišli s nápadem vyjádřit týmům podporu alespoň virtuální cestou,“ uvedl autor projektu Marek Janoušek.

„Zároveň jsme chtěli kluby v této nelehké době podpořit i finančně.“ V praxi to znamená, že od 25. kola, jež se rozjede v úterý, mohou fanoušci nahrát na Facebook, nebo na svůj Instagram s hastagem #zasvujtym video či fotku jakéhokoli projevu povzbuzování, ať už pokřik, chorál, zamávání šálou nebo třeba bubnování, jako při návštěvě stadionu.

Fortuna pak za každý příspěvek pošle sto korun do společného klubového fondu účastníků obou nejvyšších tuzemských soutěží. Za vybrané jejich autoři dostanou dresy, šály nebo bonusy na sázení. Ty nejzajímavější „kusy“ se mohou objevit v živém vysílání O2 TV Sport během utkání.

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz


Články odjinud


Články odjinud