Slavia láká svou nedávnou hvězdu. Jenže má pozitivní test na COVID... | iSport.cz
Jan Podroužek
2. srpna 2020 • 21:12

Slavia láká svou nedávnou hvězdu. Jenže má pozitivní test na COVID...

Vstoupit do diskuse
8
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvě silné zprávy najednou, obě se týkají bývalé slávistické hvězdy Miroslava Stocha. Zaprvé, 30letý záložník je po jedné sezoně v PAOK Soluň znovu v kontaktu se „sešívanými“, řeší se jeho možný návrat do Edenu. A druhá, sám Stoch se přiznal na Instagramu, že byl pozitivně testován na COVID, což případný přestup neulehčuje...Už v prosinci minulého roku se ve slovenských médiích objevovaly spekulace, že Miroslav Stoch je na odchodu z PAOK Soluň. Jen po půlroce svého řeckého angažmá, kam odešel po titulu se Slavií za přibližně čtyřicet milionů korun.

Slovenský záložník totiž během podzimní části odehrál jen pět soutěžních zápasů. Nakonec zůstal, ale ani na jaře se jeho situace příliš nezlepšila, přidal jen deset dalších startů, osm v lize a dva v národním poháru.

Proto prý uvažuje, že z PAOKu po jedné sezoně zase odejde. A znovu ho má lákat Slavia. Červenobílí si prý měli zjišťovat podmínky případného přestupu, odstupné „nula“, byť záložníkovi běží v Soluni smlouva ještě na další rok. Plat ve zhruba podobné výši, kolik Stoch ve Slavii vydělával při svém odchodu. Tehdy se spekulovalo o 80 až 90 tisících eur měsíčně, tedy přes dva miliony korun.

Případný návrat se ale komplikuje velmi otevřenou zprávou, kterou bývalý reprezentant zveřejnil na svém Instagramu.

„Jak někteří z vás vědí z médií, v našem týmu (PAOK) byl zjištěn pozitivní test na COVID. Naneštěstí, ten šťastlivec jsem já,“ přiznal se Stoch.

„Nebojte se, cítím se dobře, nemám žádné problémy a jsem si jistý, že budu na hřišti už ve čtvrtek, nebo v pátek,“ pokračoval s dovětkem, že ostatní jeho spoluhráči, členové realizačního týmu i hráčova rodina měli testy negativní.

Stoch tedy nemůže za současných okolností pochopitelně vycestovat z Řecka, přesto má být s vedením Slavie v permanentním kontaktu.

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

Ve Slavii se bude řezat kádr. Až deset hráčů může zamířit jinam
Video patří k placenému obsahu iSportu
Vybrat předplatné

Ševčík králem ligových trávníků, žezlo převzal po Součkovi. Má na zahraničí?

TOP jedenáctka fotbalové sezony: Stanciu, Kanga, vynikal Malinský

Vstoupit do diskuse
8

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

4.kolo
Články odjinud


Články odjinud