Cizina loví v Baníku! Talent podepsal v Interu, o oporu stojí Poláci | iSport.cz
Michal Kvasnica
11. srpna 2020 • 04:50

Cizina loví v Baníku! Talent podepsal v Interu, o oporu stojí Poláci

Vstoupit do diskuse
5
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Pardubice mohou obrat i Baník. Vyplatí se vsadit na střelce Sparty
RENTGEN: Jaká je souhra stoperů Sparty? Návrat Hancka odskáče Lischka
VŠECHNA VIDEA ZDE

O srbském vábení Nemanji Kuzmanoviče a přestupu Arťoma Mešaninova do ruské Baltiky už se pár týdnů ví, nicméně nejde o jediné hráče Baníku, o které je zájem v zahraničí. Kluby z ciziny zaujal Denis Granečný, jenž čeká na zdravotní prohlídku v nizozemském Emmenu, či Patrizio Stronati, na kterého se vyptávají v Polsku, Maďarsku, Dánsku, Itálii či Německu. A pecka na závěr: do slavného Interu Milán v tichosti přestoupil šestnáctiletý talent Samuel Grygar!Pozor, na Bazalech je v posledních dnech dosti rušno. Kromě Tomáše Zajíce s Janem Juroškou sice další vyhlédnuté posily zatím na soustředění do Rakouska nedorazily, ale řeší se naopak odchody směrem ven. A interes i přes ročník, jenž nevyvrcholil evropskými poháry, sílí.

Nejdřív to, co už je upečeno: Samuel Grygar, šestnáctiletý záložník a jeden z největších klenotů vzkvétající ostravské mládeže, přestoupil do slavného Interu Milán. Člen reprezentační šestnáctky na San Siru podepsal dlouhodobý kontrakt, což by měly oba kluby brzy oficiálně potvrdit.

„Jsme rádi, že se takový klub zajímal o hráče z Baníku. Je to ocenění všech lidí z klubu, hlavně trenérů, kteří s ním pracovali,“ nezapírá Michal Bělák, výkonný ředitel klubu. „Šlo o nadstandardní nabídku, rozhodl fakt, že hráč chtěl vyzkoušet zahraniční angažmá.“

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
5

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

4.kolo
Články odjinud


Články odjinud