Šéf Teplic: Ředitel na oslavě? Lidská chyba. Sportovní výkony jsou slabé | iSport.cz
Jakub Dvořák
28. ledna 2021 • 13:30

Šéf Teplic: Ředitel na oslavě? Lidská chyba. Sportovní výkony jsou slabé

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sparta - Kometa: Rousek bleskově dorazil za Vejmelku střelu Řepíka, 1:0
Mountfield HK - Plzeň: Gulaš z nulového úhlu nachytal Lukeše na přední tyči, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

V úterý z pozice teplického předsedy představenstva tvrdě vystoupil proti šéfovi Národní sportovní agentury Milanu Hniličkovi. Následující den přišla pro Pavla Šedlbauera další ťafka - zakázané oslavy podnikatele a exposlance Petra Bendy se zúčastnil i ředitel klubu Petr Hynek. „Hodně mě to zaskočilo. Přiznávám, že jsem byl fakt dost naštvaný. Jednalo se o lidskou chybu,“ reaguje v rozhovoru pro iSport.cz šéf „sklářů“. Hynek na Stínadlech končí. Jak se bude situace vyvíjet dál?Rezignace Petra Hynka proběhla celkem rychle. Měli jste tedy hned jasno?
„Petr na setkání představenstva uznal, že účast na té akci nebyla v souladu s naším etickým kodexem, vzal na sebe zodpovědnost, a tudíž se vzdal své funkce člena představenstva i ředitele. Já s tím naprosto souhlasím, zachovali jsme se přesně tak, jak náš klub deklaruje. Nicméně je to potíž a radost z toho zrovna nemám.“

Jak jste reagoval, když jste se o jeho účasti na akci dozvěděl?
„Hodně mě to zaskočilo. Přiznávám, že jsem byl fakt dost naštvaný. Jednalo se o lidskou chybu, rozhodně to nebyl z jeho strany úmysl. Nebyl jsem o tom informovaný. Kdyby to Petr řekl mně, nebo Liboru Sehnalovi (druhý člen představenstva), určitě bychom s tím za současných podmínek nesouhlasili.“

Doufáte, že tento razantní čin nakopne i další účastníky s mnohem vyššími funkcemi, například šéfa Národní sportovní agentury Milana Hniličku, a vyvodí z toho důsledky?
„Moc bych si to přál, ale nevěřím tomu. Už by se mělo něco dít. Zavání

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

22. kolo
Články odjinud


Články odjinud