Hložek, Krejčí, Vitík, Karabec. Závan stamilionů, kde je o ně největší zájem? | iSport.cz
Jan Vacek
29. dubna 2021 • 05:00

Hložek, Krejčí, Vitík, Karabec. Závan stamilionů, kde je o ně největší zájem?

Autor: Jan Vacek
Vstoupit do diskuse
42
 • O Martina Vitíka, Ladislava Krejčího, Adama Hložka a Adama Karabce je zájem v zahraničí. Kde?O Martina Vitíka, Ladislava Krejčího, Adama Hložka a Adama Karabce je zájem v zahraničí. Kde?FOTO: Koláž iSport.cz

  Pouze Ladislav Krejčí mladší už se přehoupl přes dvacet let, všichni ostatní mají nadále status teenagerů. Adam Hložek, Adam Karabec i Martin Vitík. Přesto tohle kvarteto válí ve Spartě a logicky je pod drobnohledem elitních klubů napříč Evropou, které už pomalu vykládají na stůl stovky milionů korun. Podívejte se, kam by největší naděje českého fotbalu mohly v budoucnu zamířit. Zdrojem hodnoty hráčů je specializovaný server Transfermarkt, částky jsou uvedeny v českých korunách.

 • Adam Hložek (18)

  Post: útočník
  Bilance v sezoně
  Zápasy: 17
  Minuty: 1326
  Góly: 8
  Asistence: 9
  Hodnota: 312 milionů

  Zájemců ve frontě je spousta: Lipsko, Dortmund, Bayern, mluví se o Arsenalu či Liverpoolu. Ze Sparty půjde rovnou do elitního světového klubu, o tom není pochyb. Velmi pravděpodobně se tak stane za rok v létě. Nejpravděpodobnější destinace podle informací iSport.cz? Lipsko.

  Sparta - Opava: Hložek stvrdil hattrick a pojistil výhru, 4:1

 • Ladislav Krejčí ml. (22)

  Post: záložník
  Bilance v sezoně
  Zápasy: 28
  Minuty: 2302
  Góly: 11
  Asistence: 2
  Hodnota: 117 milionů

  V zápase se nebojí přiostřit, není proto náhoda, že si ho vyhlédl West Ham. Přesun do Premier League ale tohle léto podle všeho nebude téma. Navzdory nabídce ve výši 260 milionů. Krejčí mladší nedávno podepsal na Letné smlouvu do léta 2025, přestup za lepším ho velmi pravděpodobně nemine. Téměř určitě to ale nebude už po této sezoně.

  Krejčího hattrick ještě jednou! Vychutnejte si, jak si záložník Sparty splnil sen

 • Adam Karabec (17)

  Post: záložník
  Bilance v sezoně
  Zápasy: 27
  Minuty: 1020
  Góly: 3
  Asistence: 3
  Hodnota: 39 milionů

  Nemá tolik zkušeností jako Hložek nebo Krejčí mladší, čistě potenciálem je ale možná ještě nad nimi. Mluví se o tom, že Karabcův rozvoj pozorně sledují v Arsenalu. Na pozoru jsou pochopitelně i kluby z Německa. Pokud nenastane nečekaná komplikace, čeká vysoce kreativního záložníka zářivá budoucnost. Na přesun je ale příliš brzy.

  Sparta - Příbram: Neskutečný Karabcův slalom! Obešel čtyři hráče a pojistil na 3:0

 • Martin Vitík (18)

  Post: obránce
  Bilance v sezoně
  Zápasy: 17
  Minuty: 1440
  Góly: 0
  Asistence: 1
  Hodnota: 26 milionů

  Za áčko Sparty začal pravidelně nastupovat až v tomto roce, už na podzim se ale blýskl parádním představením proti AC Milán v Evropské lize. I díky němu už stihl zaujmout kluby v Bundeslize. Konkrétně Brémy a Leverkusen. Ten dokonce zvažuje, že by do Vitíka investoval 10 milionů euro (260 milionů korun). I v jeho případě ale Pražané hodlají takovému balíku peněz odolat.

  Olomouc - Sparta: Vitík skvěle vysunul Krejčího staršího, ten dává hostům naději! 2:1

  AC Sparta Praha Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
42

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

32. kolo
Články odjinud


Články odjinud