14. srpna 2021 • 10:05

Ba Loua do Polska? Lech Poznaň prý nabízí přes 30 milionů korun

Autor: kub
Vstoupit do diskuse
13
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Trénuje Čechy v UFC, nově i Procházku: Další boj brzy! Jirka je megaloman
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve čtvrtek pomohl Plzni k postupu do play off Konferenční ligy, ale není jisté, že si jej sám zahraje. Adriel Ba Loua dostal totiž nabídku z Lechu Poznaň, který za něj nabízí 1,2 milionu eur, tedy přes 31 milionů korun. „Ano, jedná se,“ potvrdil redakci iSport.cz zdroj blízký vedení plzeňského klubu.Informaci o možném přestupu Adriela Ba Louy do Polska zveřejnil na Twitteru novinář Sebastian Staszewski z Interia Sport. Lech Poznaň je podle něj domluvený s Plzní i hráčem na odstupném ve výši 1,2 milionu eur (přes 31 milionů korun) a čtyřleté smlouvě.

Obě strany se však zásadně rozcházejí v načasování transferu. Zatímco Plzeň jej chce realizovat až po play off proti CSKA Sofie, polský klub odmítá tak dlouho čekat. Ba Louu potřebuje hned teď, i když na rozdíl od Viktorie žádnou evropskou soutěž nehraje.

„Jedná se,“ potvrdil redakci iSport.cz zdroj blízký vedení Viktorie.

Pětadvacetiletý Ba Loua začíná ve Štruncových sadech, kam přišel za 16 milionů korun z Karviné, druhou sezonu. V první si připsal 7 gólů a 6 asistencí, patřil ke klíčovým hráčům. Jenže po nástupu trenéra Michala Bílka jeho pozice oslabila, navíc v létě přišel Jhon Mosquera z Liberce. Hráč z Pobřeží slonoviny by se tedy změně vzduchu určitě nebránil. A Plzeň patrně také ne.

FC Viktoria Plzeň Vše o klubu ZDE

Logo přestupů Fotbalové přestupy online >

Vstoupit do diskuse
13

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Články odjinud


Články odjinud