Michal Koštuřík
Premium
25. května 2022 • 04:40

Klenot Zbrojovky chce Sparta, on počítá s Brnem. Jací mazáci končí?

Vstoupit do diskuse
4
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Rosický se otřískal, už umí říct NE! Měl Barák spory i s dvojicí WHU?
INSIDER: „Dělo“ Muchová ukazuje pohodu. A co kontroverzní moment Bouzkové?
VŠECHNA VIDEA ZDE

 Je takřka jisté, že na něm Brno vydělá slušný ranec. Možná už teď v létě. O Michala Ševčíka (19) stojí Sparta, v běhu je přestup s následným hostováním ve Zbrojovce. „Upřímně o tom nic nevím, jde to mimo mě,“ přísahá nadaný středopolař, jenž by měl 16. června rozjet přípravu s prvoligovým nováčkem. „Má v sobě určitý druh geniality,“ tvrdí Tomáš Požár, sportovní manažer klubu. Jací mazáci v Brně skončí? Více v textu pro iSport Premium.V těchto dnech Michal Ševčík odpočívá s rodinou u moře. Přestup v hlavě nemá, počítá s tím, že i další sezonu odehraje ve Zbrojovce. Což je ostatně nejpravděpodobnější varianta. Jen už může být v tu dobu hráčem Sparty, který hodlá „sbírat“ po republice perspektivní borce. Po vzoru Slavie.

Na Letné si nechtějí nechat utéct mladíka, kolem něhož se točí výstavba hry Dostálkova souboru. Transfer má v rukou majitel „flinty“ Václav Bartoněk. Hráč zatím stojí stranou. „Chtěl bych se teď prosadit v první lize za Brníčko. Na to se momentálně soustředím. Co bude potom, to úplně neřeším. Uvědomuju si znatelný rozdíl mezi oběma soutěžemi,“ říká rozumně rodák z Třebíče, jenž v předchozím ročníku F:NL vstřelil šest gólů a na devět přihrál.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací
Vstoupit do diskuse
4

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2022/2023

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2022/2023 odehrála ve formátu s nadstavbou. Zimní přestávka začala už v polovině listopadu kvůli konání MS ve fotbale 2022 a skončila na konci ledna.

Titul vyhrála Sparta Praha.

Program nadstavby iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud