Jan Podroužek
Premium
1. prosince 2022 • 17:20

Změny ve vedení Slavie: Tvrdíkův muž na odchodu, jak se přelijí pravomoci?

Vstoupit do diskuse
6
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Hráčky Sparty o oblíbenci z áčka i fotbalových vzorech. A jaký tipují výsledek zápasu?
SESTŘIH: Vítkovice - Kometa 1:0. Stezkova nula i krok od postupu. Rozhodl Mueller
VŠECHNA VIDEA ZDE

První muž Jaroslava Tvrdíka, místopředseda představenstva a generální ředitel Slavie Tomáš Syrovátka, zvažuje konec v klubu. Podle informací deníku Sport si vybírá až dvouměsíční dovolenou, která bude zasahovat do startu jarní ligové části. Není jisté, v jaké roli, případně jestli vůbec se do Slavie vrátí. Do představenstva se mezitím posouvá Martin Říha, současný generální sekretář a ředitel sportovního oddělení a taky kandidát na případné úplné nahrazení Syrovátky.I Česko má svůj malý Juventus. Na začátku týdne proběhlo zemětřesení – hromadné rezignace vedení – v Turíně, jedno skromnější se chystá i v Edenu. Slavii má opustit druhý nejvýše postavený muž ve strukturách Tomáš Syrovátka.

Sportu se podařilo informaci ověřit u čtyř na sobě nezávislých zdrojů, klub nicméně zjištění redakce komentovat nechtěl, odmítl se vyjádřit. Sport oslovoval klub ještě v době, kdy nebyly oficiálně známy nové struktury, a kdy pracoval rovněž se souvislostmi o posouvání například Martina Říhy v hierarchii společnosti.

Syrovátka ve svých funkcích setrvává, nastoupit má nicméně nezvykle dlouhou dovolenou, až dvouměsíční, a je otázka, jestli se po ní do Edenu

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací
Vstoupit do diskuse
6

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2022/2023

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2022/2023 odehraje ve formátu s nadstavbou. Zimní přestávka začíná už v polovině listopadu kvůli konání MS ve fotbale 2022 a končí na konci ledna.

Titul obhajuje Viktoria Plzeň.

Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud