Michal Kvasnica
Premium
20. března 2023 • 15:22

Hapala drží Mikloško, Baník beze změny. Napoví duel s Libercem, ale...

Vstoupit do diskuse
14
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
53 otázek s Gudasem: komu dal největší nakládačku, proč nosí plnovous
REVIEW Bohemians: Propad klokanů? Lazaret Ďolíček, letní flopy a starý kádr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na Bazalech to bublá jak ve varné konvici krátce před tím, než zalijete čaj... Místo idylky na Hluboké se stal víkend na jihu Čech symbolem ještě většího zmaru v Baníku. Další prohra, jedenáctá v sezoně, pátá jarní. Na místě není adekvátnější slovo než krize. Hodně velká krize. Ostravský náskok na čtrnáctou barážovou příčku už činí jen tři body. Majitel Václav Brabec se dostal na rozcestí. Pavel Hapal (zatím) zůstává díky Luďku Mikloškovi, ale řeší se, co bude dál.Loni v září bylo v Moravskoslezském kraji extrémní dusno. Situaci hasil ponurým videem sám boss Václav Brabec, tak zlomeného ho fotbalové prostředí za sedm let ještě nespatřilo.

O půl roku později je na tom Baník s novým realizačním týmem i sportovním ředitelem ještě hůř.

Hráči odevzdávají naštvaným fanouškům dresy, na sociálních sítích se řeší úniky informací z kabiny, příznivci žádají změnu na lavičce, mluví se o skupinkách cizinců v kabině a jejich nadstandardnímu vlivu na chod mužstva.

Štěbetá se o nejednotných názorech v managementu, bodovém ultimátu, neshodách ohledně finanční (de)motivace mančaftu, zvláštních příchodech podprůměrných zahraničních mladíků...

Majiteli se hlavou honí spousta myšlenek, starosti se záchranou a vytrácející se popularitu na veřejnosti si ve výroční sezoně fakt nepředstavoval. Co s tím?

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
14

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Program nadstavby Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga


Články odjinud


Články odjinud