Chance Liga
Vstoupit do diskuse (13)

Do první ligy se vrací její nejstarší hráč! Slovácko se podle informací iSport domluvilo na comebacku Milana Petržely (41), který odehrál jarní sezonu o patro níž ve Viktorii Žižkov (14 utkání, 2 góly). „Tento týden by se to mělo oznámit,“ uvedl náš zdroj. Půjde o dárek oběma stranám. Zkušený krajní záložník tak oslaví své čtvrteční 42. narozeniny a klub získá zpátky lídra do kabiny.

Když v zimě tehdejší kouč Ondřej Smetana sdělil, že Milana Petrželu nepotřebuje a souhlasil s jeho uvolněním na Žižkov, mnohé fanoušky to pobouřilo. Nyní budou mít oblíbence znovu v Uherském Hradišti.

Hbitý záložník se po rozpačité půlsezoně, kdy neměl pod Markem Niklem pevné místo v sestavě, nevrací jako asistent trenéra či hráčská spojka mezi áčkem a béčkem.

Čtěte zdarma až do konce

Exkluzivní pokračování článku čeká pouze na registrované čtenáře.
  • Registrace je snadná, rychlá a zcela zdarma!
  • Přístup k exkluzivnímu obsahu - známkování hráčů, diskuze, ankety a další
Vstoupit do diskuze (13)

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů