Jan Šimák už si našel klub! Jde hrát třetí ligu na Střížkov | iSport.cz
Jan Podroužek
11. září 2014 • 16:01

Jan Šimák už si našel klub! Jde hrát třetí ligu na Střížkov

Jan Šimák po konci v Táborsku míří do střížkovských Bohemians
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skoro měsíc hledal. A našel. Jan Šimák bude hrát třetí nejvyšší soutěž za střížkovské Bohemians Praha. Bez angažmá byl od poloviny srpna, kdy se s druholigovým Táborskem dohodl na ukončení smlouvy. „Věříme, že nám Honza pomůže k návratu do druhé ligy,“ doufá Michal Dyml, sportovní ředitel pražského klubu, který čerstvou novinku webu iSport.cz potvrdil.Jenže jeho neprofesionální kontrakt je zatím nastaven jen na podzimní část. Na Střížkově ale mají v plánu Šimákovo působení v zimní pauze prodloužit. „Hráč jeho kvalit a zkušeností nám může hodně pomoci,“ věří Dyml.

Podobně si služby 35letého záložníka chválili i v Táborsku, než jeho forma začala po dvou sezonách upadat. Za koncem v rodném klubu podle různých spekulací mohlo být i porušování životosprávy, s čímž se někdejší bundesligový fotbalista během své kariéry pral.

„Každý je nějaký, já doufám, že se Honza z těch svých eskapád poučil. Měli jsme s ním několik pohovorů a věříme, že bude přínosem pro Bohemians,“ prohlásil Dyml.

Témata: 
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud