Můj fotbal živě v Přáslavicích. Přijede televize, ukáže se Brückner i Ujfaluši | iSport.cz
11. května 2018 • 10:06

Můj fotbal živě v Přáslavicích. Přijede televize, ukáže se Brückner i Ujfaluši

Autor: Fortuna
TOP VIDEA
ANALÝZA DERBY: Sparta neprohrála jen kvůli Jílkovi. Musí být dál odvážná ANALÝZA DERBY: Sparta neprohrála jen kvůli Jílkovi. Musí být dál odvážná
PĚT MOMENTŮ VÍKENDU: Derby pod taktovkou Slavie a nepovedená příbramská soulož PĚT MOMENTŮ VÍKENDU: Derby pod taktovkou Slavie a nepovedená příbramská soulož
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po Loučeňském výročí se projekt Můj fotbal živě vypraví na Olomoucko, konkrétně na zápas FK Přáslavice - FC Sigma Hodolany. Zápas se uskuteční tuto sobotu 12. května v Přáslavicích u Olomouce a vy ho můžete sledovat od 9:45 na ČT Sport.Pro oba kluby to bude dost možná vrchol jejich novodobé existence, protože před televizními kamerami ještě nehrály. Domácí Přáslavice slaví 60 let od založení klubu a budou rozhodně chtít oslavy vyšperkovat vítězstvím nad hostující Sigmou Hodolany. Hodolany jako jeden z nejstarších klubů na Moravě, před pár lety skoro úplně zanikl a jen díky mravenčí práci místních nadšenců se podařilo obnovit klub a postupovat vzhůru jednotlivými patry českého fotbalu. Těšit se tak můžete na bouřlivou atmosféru neboť jak přáslavičtí, ale zejména hodolanští ultras, patří k těm nejhlasitějším a nejnápaditější fanouškům nejen v okrese, ale i kraji. 

Hloupá červená. Hráč Hlučína po gólu sundal dres a dostal druhou žlutou

Další specialitou, kterou přináší další díl společného projektu Fotbalové asociace, Fortuny a České televize je bezpochyby výběr lajnového rozhodčího, kterým je místní rozhodcovská legenda Jiří Augustin. Ten právě tímto utkáním oslaví již padesát let na scéně fotbalových rozhodčích. Během své kariéry působil jak s píšťalkou, tak i s praporkem na kraji hřiště a právě jako asistent to dotáhl i do nejvyšší soutěže v sezóně 1980/81. Jiří Augustin proslul svými trefnými poznámkami na účet účastníku utkání a vy si jeho hlášky budete moct užít v přímém přenosu a posléze i ve speciálním videu. Partner projektu Fortuna se totiž rozhodla vybavit rozhodčího Gopro kamerou, právě proto, aby vám neunikl žádný moment z jubilejního zápasu pana rozhodčího.

Na příchozí pak tradičně čeká předzápasový i pozápasový program plný fotbalových atrakcí od partnerů Fortuny nebo Pivovaru Protivín, ale i slavných osobností. Patroni týmů budou bývalý reprezentant David Rozehnal (Přáslavice) a Petr Uličný (Hodolany). Fanoušci však u klandru narazí na Tomáše Ujfalušiho, Radka Druláka, Leoše Kalvodu a účast přislíbil i nezapomenutelný Karel Brückner. Celé fotbalové dopoledne pak uzavře pozápasová tisková konference.

Témata:  sport, fotbal, fortuna
 
Články odjinud


Články odjinud