Český Robben i bomba pod břevno. Vyberte Fortuna Gól snů za září | iSport.cz
18. října 2018 • 15:33

Český Robben i bomba pod břevno. Vyberte Fortuna Gól snů za září

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bohemians - Sparta: Tetteh protlačil míč za Valeše, gól musel potvrdit VAR, 0:1
Upgrade štaflí, Ďolíček obklopily plošiny! Nej výhled pro fans Sparty
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fortuna Gól snů pokračuje a s ním i hledání nejkrásnější branky výkonnostního fotbalu za rok 2018. Tentokrát postoupila do měsíčního hlasování hned pětice gólů. Kdo z pěti vítězů týdne završí svůj úspěch tím, že pro sebe získá titul vítěz Fortuna Gól snů měsíce září?Pro svého favorita již teď můžete hlasovat na webu https://www.prihraj.cz/fortuna-gol-snu. Kdo jsou ti, kteří vás celý minulý měsíci bavili svými parádními trefami? První je Josef Eliáš hrající za SK Zápy. Tenhle záložník a milovník rybaření, jehož nejoblíbenějším pokrmem je řízek, ukázal velký přehled v zakončení. V zápase s Vltavínem si navedl míč do středu a perfektně zavěsil do šibenice, takový zrcadlový Arjen Robben. Jeho Zápy i díky tomuhle gólovému příspěvku zvítězili 4:2.

Branky z velké dálky jsou pravidelně na horních příčkách různých gólových hitparád. Jedna podobná se dostala i do zářijového vydání. Její autor Tomáš Fejfar si dovolil něco takového v utkání Ústeckého krajského přeboru Krupka - Modrá. Za stavu 4:0 pro Krupku (Tomáš hraje za Modrou), dostal Tomáš Fejfar dost prostoru a zkusil nachytat brankáře domácích, to mu vyšlo a zmírnil tak celkovou prohru svého týmu na 1:6 z pohledu FK Jiskra Modrá.

Český Robben i bomba pod břevno. Vyberte Fortuna Gól snů za září

Jeden týden zvítězil gól, který TJ Krupka obdržela a hned ten následující se jeden z jejích hráčů mohl radovat z vítězství. Kryštof Kubný, teprve dvacetiletý obránce již zmiňovaného týmu TJ Krupka uzavřel skóre zápasu svojí ranou pod břevno. Tuhle parádu si budou v Jílovém asi dlouho pamatovat.

Čtvrtým nominovaným je Martin Kaválek z TJ Sokol Nové Strašecí. Rozhodnout zápas těsně před koncem, je vždycky důvod k radosti. Rozhodnout ho ale z dobrých třiceti metrů a ještě k tomu z přímého kopu á la Roberto Carlos je prostě něco navíc. To něco navíc hlasitě ocenili i domácí fanoušci.

Pátým borcem do party nominovaných zářijových střelců je Martin Brnovják z AFK Tuchlovice. Se svými spoluhráči sice podlehl vysoko Čechii Vykáň 1:4, ale jeho rána stála za to. Spoluhráč mu krásně nalil a pak, slovy jednoho hokejového komentátora: “už mu nezbylo nic jiného než zvednout ruce nad hlavu a začít se radovat.”

Kdo bude tedy vítězem za měsíc září a objeví se ve studiu po boku Petra Svěceného a Petra Švancary? Kdo postoupí do lednového finále? Je lepší nachytávka brankáře nebo přímák ze dvou kilometrů? Hlasuj na https://www.prihraj.cz/fortuna-gol-snu do pátku 19.10., do 12:00.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud