Jihlava ve druhé lize válí! Vyhrála i čtvrtý zápas, Hradec ztratil | iSport.cz
10. srpna 2018 • 20:44

Jihlava ve druhé lize válí! Vyhrála i čtvrtý zápas, Hradec ztratil

Fotbalisté Jihlavy jsou ve druhé lize stoprocentní
TOP góly 5. kola: smrtící brejky Příbrami a kombinační paráda Baníku TOP góly 5. kola: smrtící brejky Příbrami a kombinační paráda Baníku
Fillo po skalpu Sigmy: Jsem rád, že mi to tam spadlo. Výkon byl hodně kvalitní Fillo po skalpu Sigmy: Jsem rád, že mi to tam spadlo. Výkon byl hodně kvalitní

Fotbalisté Jihlavy výborně vykročili za návratem do nejvyšší soutěže, když vyhráli i ve 4. kole druhé ligy. Doma udolali Táborsko 2:1 a zůstávají stoprocentní. Naopak poprvé ztratil Hradec Králové, který doma uhrál s Vítkovicemi jen bezbrankovou remízu.

Hradec vyšel střelecky naprázdno po deseti zápasech. Proti Vítkovicím měl přitom výraznou převahu, ale trápil se v zakončení. Nejblíže gólu byl Vlkanova, jenž trefil tyč.

Jihlava byla v koncovce přesnější, a to především zásluhou Klobásy. Útočník hostující z Mladé Boleslavi si ve 20. minutě naběhl na Fulnekův centr a hlavou poslal Vysočinu do vedení. Do poločasu však vyrovnal Pilík. Rozhodující moment přišel v 50. minutě, kdy si na Urblíkův roh naskočil Tlustý a zařídil výhru Jihlavy.

Po čtyřech kolech měl stoprocentní úspěšnost ve FNL naposledy v roce 2012 Žižkov, nakonec byl ale až osmý.

4. kolo druhé fotbalové ligy:

Jihlava - Táborsko 2:1 (1:1)

Branky: 20. Klobása, 50. Tlustý - 37. Pilík. Rozhodčí: Ginzel - Šimáček, Vodrážka. ŽK: Vejmola - Navrátil. Diváci: 1483.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4