Jihlava ve druhé lize válí! Vyhrála i čtvrtý zápas, Hradec ztratil

Fotbalisté Jihlavy jsou ve druhé lize stoprocentní
SE SIMONOU... a Patrikem Bartošákem u tatéra! Kdo odcházel (ne)potetovaný? SE SIMONOU... a Patrikem Bartošákem u tatéra! Kdo odcházel (ne)potetovaný?
Plzeň poprvé na Santiago Bernabéu. Na tréninku si vyzkoušela slavný stadion Plzeň poprvé na Santiago Bernabéu. Na tréninku si vyzkoušela slavný stadion

Fotbalisté Jihlavy výborně vykročili za návratem do nejvyšší soutěže, když vyhráli i ve 4. kole druhé ligy. Doma udolali Táborsko 2:1 a zůstávají stoprocentní. Naopak poprvé ztratil Hradec Králové, který doma uhrál s Vítkovicemi jen bezbrankovou remízu.

Hradec vyšel střelecky naprázdno po deseti zápasech. Proti Vítkovicím měl přitom výraznou převahu, ale trápil se v zakončení. Nejblíže gólu byl Vlkanova, jenž trefil tyč.

Jihlava byla v koncovce přesnější, a to především zásluhou Klobásy. Útočník hostující z Mladé Boleslavi si ve 20. minutě naběhl na Fulnekův centr a hlavou poslal Vysočinu do vedení. Do poločasu však vyrovnal Pilík. Rozhodující moment přišel v 50. minutě, kdy si na Urblíkův roh naskočil Tlustý a zařídil výhru Jihlavy.

Po čtyřech kolech měl stoprocentní úspěšnost ve FNL naposledy v roce 2012 Žižkov, nakonec byl ale až osmý.

4. kolo druhé fotbalové ligy:

Jihlava - Táborsko 2:1 (1:1)

Branky: 20. Klobása, 50. Tlustý - 37. Pilík. Rozhodčí: Ginzel - Šimáček, Vodrážka. ŽK: Vejmola - Navrátil. Diváci: 1483.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)