Další změny v sestupivší Dukle. Ve vedení končí Šrámek i Bittengel | iSport.cz
31. května 2019 • 13:03

Další změny v sestupivší Dukle. Ve vedení končí Šrámek i Bittengel

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve vedení fotbalové Dukly po sestupu do druhé ligy skončili výkonný ředitel Michal Šrámek a sportovní ředitel Günter Bittengel. Jejich funkce převezme Pavel Vandas. Bittengel podle klubového webu bude mít na starosti mládež.Bývalý československý reprezentant Bittengel je s Duklou velmi spjatý řadu let, na Julisce působil jako hráč a později jako trenér. Od roku 2009 zastával manažerskou pozici. Šrámek před Duklou vykonával ředitelskou funkci do roku 2010 v jiném pražském klubu Slavii.

Dvaapadesátiletý někdejší ligový fotbalista Vandas dělal v Plzni sportovního ředitele a pak pracoval jako hráčský agent.

Duklu, která nejvyšší soutěž opustila po osmi letech, už na začátku týdne opustilo pět hráčů. Smlouva vypršela černohorskému útočníkovi Uroši Djuranovičovi a srbským obráncům Branislavu Miloševičovi a Ivanu Ostojičovi. Bek Michal Bezpalec a záložník Marek Hanousek se rozhodli kontrakt neprodloužit.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud