FORTUNA národní liga | Dukla má první výhru. Porazila Hradec, který letos čeká na gól | iSport.cz
29. července 2019 • 20:06

Dukla má první výhru. Porazila Hradec, který letos čeká na gól

0
Autor vítězné branky Daniel Tetour si kryje míč před Christianem Frýdkem (vlevo) a Davidem Doležalem (vpravo)
iSport podcast: Je Baroš největší postavou v dějinách Baníku? Co jeho role po kariéře?
MOMENTY 4. nadstavbového kola: Baroš se loučil, boj o korunu střelců a Boleslav do Evropy?

Fotbalisté Dukly zvítězili v dohrávce 2. kola druhé ligy v souboji aspirantů na čelní příčky v Hradci Králové 2:0. Pražané po jarním sestupu z nejvyšší soutěže získali po úvodní porážce s Třincem první body v sezoně, naopak "Votroci" po bezbrankové remíze v Sokolově ani podruhé v ročníku neskórovali.

V Hradci se šance přelévaly na obou stranách a postupem času v druhé půli získávali navrch domácí. Jenže gól nedali ani v nejvyloženějších pozicích, jednou jim radost pokazilo břevno. V 84. minutě pak otevřel skóre po brejku střelou z hranice vápna hostující Tetour a pojistku přidal v závěru Holík.