Autor: ČTK, ros
0
SESTŘIH: Slovácko - Plzeň 1:2. Body pro Viktorii, dva neuznané góly
Slovácko - Plzeň: Beauguel razantně zavěsil za Nguyena, 0:2

Fotbalisté Příbrami v 11. kole druhé ligy porazili Opavu 2:0 a poprvé v sezoně doma zvítězili. Prostějov na svém hřišti zdolal Jihlavu po obratu 2:1 a poskočil na druhé místo neúplné tabulky.

Souboj týmů, které v minulé sezoně sestoupily z nejvyšší soutěže, už ve čtvrté minutě gólově otevřel příbramský Dedič, který se trefil proti bývalému zaměstnavateli. Rychlé Celbovo vyrovnání neplatilo kvůli ofsajdu. Pojistku Středočechů přidal až v 69. minutě Pilík. Příbram zůstala na 13. příčce, Opava je jedenáctá.

Jihlavští začali v Prostějově lépe a ve 20. minutě je poslal do vedení Vedral. V nastaveném čase prvního poločasu ale srovnal Schaffartzik a v 56. minutě otočil skóre Koudelka. Domácí vyhráli ve čtvrtém z posledních pěti kol, Vysočině v tabulce patří 10. pozice.

11. kolo druhé fotbalové ligy:

Příbram - Opava 2:0 (1:0)
Branky: 4. Dedič, 69. Pilík. Rozhodčí: Hrubeš - Kotalík, Líkař. ŽK: Obdržal, Hájek, Sus - Kadlec, Kramář, Darmovzal, Holík. Diváci: 860.

Prostějov - Jihlava 2:1 (1:1)
Branky:
45.+2 Schaffartzik, 56. Koudelka - 20. Vedral. Rozhodčí: Nehasil - Melichar, Poživil. ŽK: Omale, Urbanec - Tall, Vejmola, Křišťál. Diváci: 565.

1. Brno 16 12 2 2 32:15 38
2. Sparta B 16 9 1 6 30:19 28
3. Líšeň 15 8 4 3 25:15 28
4. Vlašim 15 8 2 5 31:19 26
5. Prostějov 16 8 2 6 17:20 26
6. Opava 16 7 4 5 24:17 25
7. Varnsdorf 16 7 4 5 28:23 25
8. Dukla 16 7 3 6 21:21 24