Karviná ve druhé lize poprvé zaváhala, bod Příbrami zařídil host z Bohemians

0
Co navrhujete? Bílek: Kdo uspěl s Bayernem, dobře bránil. Pak kolečko a břevna
MOMENTY 10. kola: VARovný ofsajd, Žákův hattrick a Baník by neměl hrát doma

Fotbalisté Karviné v předehrávce 3. kola druhé ligy remizovali 1:1 v Příbrami a poprvé po sestupu z nejvyšší soutěže nezvítězili. Slezané jsou v neúplné tabulce na první příčce, bodově je ale může přeskočit v sobotu Líšeň, pokud potvrdí stoprocentní bilanci na hřišti Vlašimi.

Karviná šla do vedení už ve druhé minutě, kdy Papadopulos vyslal do šance Mikuše a slovenský záložník dal s přehledem druhý gól v sezoně. V 57. minutě srovnal po velmi podobné akci Osmančík, který hostuje ve středočeském klubu z Bohemians.

Příbram remizovala i ve druhém domácím utkání v sezoně. Středočeši tak stále čekají na premiérovou výhru.

Domácí: 57. Osmančík

Hosté: 2. Mikuš

Domácí: Melichar – Čejka, Fišl, Sakala, Musil (78. Švestka), Anih (84. Vokřínek), Petrák, Osmančík (78. V. Novotný), M. Čermák (C), Dudl, Hájek (84. Vott).

Hosté: Ciupa – Boháč (71. Šindelář), Soukeník (86. Nešický), Rezek (46. Bartl), Zedníček, Žídek, A. Krčík (46. Cienciala), Durosinmi, Papadopulos (C), Mikuš (76. Clement), D. Krčík.

Domácí: Musil, Anih, Čejka

Hosté: Zedníček