VIDEO: Brutální Kweuke! Sparťan zlomil Dosoudilovi holenní kost | iSport.cz
8. května 2013 • 18:31

VIDEO: Brutální Kweuke! Sparťan zlomil Dosoudilovi holenní kost

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hororový faul předvedl v odvetě semifinále Poháru České pošty sparťan Leo Kweuke. Útočník bojující o místo v základní sestavě Sparty ve středu hřiště nesmyslným šlapákem zranil mladoboleslavského stopera Radka Dosoudila. Ten hřiště opustil na nosítkách, z placu po hrubém zákroku musel po červené kartě i kamerunský obr. Momentálně je v nemocnici v Motole, jelikož má zlomenou holenní kost.Sparta vedla 1:0 a zápas plynul bez větších emocí. Dvě minuty po pauze ale všem na Letní zatrnulo.

Obrovitý Kweuke nesmyslně uprostřed hřiště zajel do Dosoudila, který má zlomenou holenní kost. Sudí tasil červenou kartu, ale to stopera Středočechů nemohlo utěšit. Z bolestné grimasy ve tváři bylo patrné, že zranění nebude pro slabší povahy.

Faul Leonarda Kweukeho a zlomená noha Dosoudila.Faul Leonarda Kweukeho a zlomená noha Dosoudila.

"Tohle bylo to nejhorší, co jsem kdy ve fotbale viděl," poznamenal spolukomentátor ČT Sport Pavel Karoch. "Na záznam jsem se raději nedíval."

Zkušený obránce Dosoudil byl odnesen na nosítkách, i když není žádný měkota, tvář ukrýval v dlaních. Kweuke se mu sice přišel omluvit, ale bylo pozdě. Za svůj hrubý faul byl po zásluze potrestán vyloučením. Mladá Boleslav pak dokázala vyrovnat na 1:1 a následně se dostala i do vedení.

VIDEO: Ostrý faul Kweukeho na Dosoudila

Lukáš Vácha v souboji s Jarolímem
Lukáš Vácha v souboji s Jarolímem

Leo Kweuke po brutálním faulu zápas s Mladou Boleslaví (1:2) nedohrál.Leo Kweuke po brutálním faulu zápas s Mladou Boleslaví (1:2) nedohrál.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud