27. dubna 2017 • 15:38

Změna v MOL Cupu. Finále poháru mezi Zlínem a Opavou se odehraje v Olomouci

Autor: ,
TOP VIDEA
Česká výprava je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval Česká výprava je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Finále domácího fotbalového poháru MOL Cupu mezi Zlínem a Opavou se uskuteční 17. května v Olomouci. Zlínský klub o tom informoval na svém webu. Původně se mělo hrát v Praze.Finále měl hostit stadion v Edenu, kde sídlí Slavia. Zlín i Opava však projevily zájem hrát o trofej blíže svým fanouškům a sponzor poháru MOL nakonec s přesunem souhlasil.

"Pro fotbal by bylo nejlepší, aby byl plný stadion," řekl předseda představenstva druholigové Opavy Marek Hájek. "Pokud by se hrálo v Praze v Edenu nebo na Spartě, byly by podle mého názoru poloprázdné," dodal.

Na olomouckém Andrově stadionu, který má kapacitu téměř 13 tisíc diváků, se finále domácího poháru konalo už v roce 2005. Vyvrcholení letošního ročníku, jehož vítěz postoupí do třetího předkola Evropské ligy, bude mít výkop v 17:30.

720p 480p 360p 240p
Vysmátý kapitán Zlína Jugas a jeho recept na Slavii: Dát gól a uskákat to

720p 480p 360p 240p
Šilhavý hodnotí prohru se Zlínem: Hráli jsme naivně

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, MOL Cup, Zlín, Opava
 Klasická verze
Mobilní verze