Řepka chtěl od Budějovic skoro milion, odchází s prázdnou, rozhodla komise | iSport.cz
25. února 2013 • 15:22

Řepka chtěl od Budějovic skoro milion, odchází s prázdnou, rozhodla komise

TOP VIDEA
Jílek vyhlíží posily: Prioritou je stoper, máme jasnou představu Jílek vyhlíží posily: Prioritou je stoper, máme jasnou představu
Zlín - Sparta: Dres Petra Lešky byl slavnostně vyvěšen ke stropu zlínské arény Zlín - Sparta: Dres Petra Lešky byl slavnostně vyvěšen ke stropu zlínské arény
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalista Tomáš Řepka a České Budějovice? Tohle pouto už je definitivně zpřetrháno. Devětatřicetiletý stoper se sice u arbitrážní komise domáhal dodržení smlouvy až do konce sezony, fotbalový tribunál dal ale zapravdu jihočeskému klubu. „Arbitrážní komise rozhodla, že smlouva byla ukončena k 31. prosinci 2012,“ potvrdil mluvčí FAČR Jaroslav Kolář.Tomáš Řepka chtěl zůstat hráčem Dynama až do konce této sezony. Klub s ním však na konci roku ukončil smlouvu, dnes už bývalý kouč Dynama Miroslav Soukup si jej v kádru pro ligu nepřál.

Ve hře bylo i šest měsíčních platů, přibližně tedy 900 tisíc korun. Z nich už stoper definitivně nic neuvidí. Arbitrážní komise potvrdila, že s ním klub řádně ukončil profesionální kontrakt.

Tomáš Řepka je sice stále registrovaným hráčem Dynama, na jihu s ním ale nepočítají a může zadarmo odejít.  „Ano, Tomášovi jsem dal slovo, že mu v odchodu bránit nijak nebudeme a zadarmo jej pustíme,“ potvrdil generální manažer klubu Jiří Kotrba.

Zájem o stopera projevila divizní Dobrovice. „Na jaro jsme se s Tomášem dohodli, ale podepsáno ještě nic není, takže definitivní tečku jsme ještě neudělali,“ řekl nedávno serveru isport.cz David Čáslava, sportovní manažer klubu, jenž čekal, jak dopadne arbitrážní řízení.

Teď už Řepkově cestě do divize nestojí prakticky nic v cestě. „Ale v tuto chvíli nás zatím nikdo nekontaktoval, o ničem nevím,“ informoval Jiří Kotrba, jenž musí hráčův transfer posvětit. Kdy se tak stane?

Tomáš Řepka v souboji s domácími fotbalisty
Tomáš Řepka v souboji s domácími fotbalisty

 
Články odjinud


Články odjinud