Další Hamšík do Itálie? Bratrance, který hraje za Frýdek, testuje Neapol | iSport.cz
30. listopadu 2016 • 04:30

Další Hamšík do Itálie? Bratrance, který hraje za Frýdek, testuje Neapol

Autor: kah
TOP VIDEA
TOP MOMENTY 20. kola: Vrbova hořká rozlučka s Plzní a slávistický koncert TOP MOMENTY 20. kola: Vrbova hořká rozlučka s Plzní a slávistický koncert
Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nosí slavné příjmení a ve své kariéře je teprve na startu. Zatím nastupuje za tým U19 MFK Frýdek -Místek. Nicméně v těchto dnech dostal Raymundo Hamšík velmi zajímavou možnost, jak na sebe upozornit. Odcestoval na testy do italské Neapole. V předním klubu Serie A je už mnoho let jednou z největších hvězd jeho bratranec Marek, který v dresu SSC Neapol nastřílel z pozice ofenzivního záložníka už 84 gólů. Osmnáctiletý Raymundo je také středopolař a během podzimní části Moravsko-slezské dorostenecké ligy přispěl třemi góly k průběžnému vedení svého týmu v tabulce, ačkoliv přišel až v průběhu sezony.

"Raymundovi se naskytla možnost vyzkoušet si krátkodobý kemp v italské Neapoli. My jsme samozřejmě velmi rádi a budeme mu držet palce, aby se tam ukázal v co nejlepším světle," prohlásil pro klubový web trenér druholigového áčka Miroslav Nemec, který vzal Hamšíka v posledních dvou domácích duelech druholigového celku na lavičku náhradníků.

Marek Hamšík uniká Lucasi Bigliovi z Lazia Řím
Marek Hamšík uniká Lucasi Bigliovi z Lazia Řím

„Ray by měl v Neapoli v rámci takového posezonního kempu trénovat, navíc by tam měl odehrát i jedno přípravné utkání,“ dodal frýdecko-místecký trenér. V Neapoli by měl Hamšík trénovat do pátku 2. prosince.

Do Frýdku přišel ze Slovanu Bratislava, kde v minulosti vyrůstal i Marek. Mladší Raymundo také nosil číslo 17, ale na rozdíl od svého staršího vzoru se poměrně vytáhl a už ve svém věku měří přes sto devadesát centimetrů.

Určitě by se chtěl alespoň přiblížit velmi úspešné kariéře svého bratrance, nicméně v jednom má podle slovenských médií jasno. Tetování si v budoucnu nechá udělat, do originálního účesu á la Marek se však pouštět nebude.

 
Články odjinud


Články odjinud