Famózní úvod Rezka: Gruzíncům dal dva góly

0
Bojovník Šín, tvář nového Baníku. Čím připomíná Ševčíka a kde má strop?
Jarolím: Slavia? Míň arogance, víc kreativity. Drahé posily zatím nejsou znát

Reprezentační útočník Jan Rezek při své soutěžní premiéře v dresu kyperské Famagusty vstřelil dvě branky, kterými výrazně přispěl k výhře 3:0 nad gruzínskou Gagrou v úvodním utkání 2. předkola Evropské ligy.

Devětadvacetiletý fotbalista, hostující v Anorthosisu z mistrovské Viktorie Plzeň, skóroval ve 35. a 71. minutě a svému týmu na domácím hřišti zajistil slibný náskok do odvety. Celé utkání za Famagustu odchytal bývalý brankář Sparty a Slavie Matúš Kozáčik.

Mezi střelce se dnes zapsal i Tomáš Jun, který brankou po dvou minutách na hřišti pomohl Austrii Vídeň porazit 3:0 Rudar Pljevlja.

Osmadvacetiletý hráč v Černé hoře naskočil z lavičky v 73. minutě a krátce nato uzavřel třetím zásahem skóre. Předchozí dva góly zařídil Rakušanům nizozemský záložník Nacer Barazite.