Stanislav Hrabě
25. července 2012 • 21:38

Boleslav trénovala na Islandu. Nikdo se nezranil, jásá trenér Koubek

Reklama
TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER o Spartě: Hráči jsou jak leklé ryby. Mrtvý tým, říká Jiránek LIGOVÝ INSIDER o Spartě: Hráči jsou jak leklé ryby. Mrtvý tým, říká Jiránek
Rozklad Sparty přichází v koncovkách zápasů. Podívejte se na góly, které dostala před koncem Rozklad Sparty přichází v koncovkách zápasů. Podívejte se na góly, které dostala před koncem
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z ISLANDU | Půl hodiny zpoždění měl proti původnímu plánu trénink Mladé Boleslavi na Islandu, důvodem bylo posunuté odlepení speciálu z Prahy. Všichni přítomní hráči ho absolvovali bez potíží, což bylo nejdůležitější. „Už nechci žádné starosti, měl jsem jich za ten týden dost,“ povzdechl si lékař klubu Miroslav Sinkule, který musel před odletem vystavit potvrzení o zdravotní nezpůsobilosti třem hráčům – Chramostovi, Kuličovi a Šírlovi.Aby se už nic nestalo, šel se raději pomodlit do kostela, chlouby druhého největšího města na ostrovu. „Když už selhává věda, musí nastoupit víra,“ orodoval za hráče u nejvyššího.

Trénink nebyl náročný, spíš zahřívací, protahovací. Mladá Boleslav přijela na Island vyhrát a trampoty s outsiderem složeným z poloprofesionálů i vyslovených amatérů si nepřipouštěla.

Velice skromně vypadá i stadion místního druholigového klubu Thór. Ale pro město je evropská soutěž událost, před týdnem přivítala Iry, nyní přiletěla česká výprava. Před týmem Boleslavi se na něm připravovaly ženy a z jejich zápalu bylo zřetelné, že tento druh fotbalu má na Islandu velkou popularitu.   

Island, neboli země ledu, by se mohla přejmenovat na Rainland, země deště. Prší a prší. přitom to nikomu nevadí. Je léto, a přestože se teploměr nezachytí ani o desátý stupínek, je místním příjemně. „Aspoň se nebude prášit,“ kvitovali vlhkost hráči.

Stadion islandského klubu Thór Akureyri, se kterým se Mladá Boleslav utká o postup do 3. předkola Evropské ligy
Stadion islandského klubu Thór Akureyri, se kterým se Mladá Boleslav utká o postup do 3. předkola Evropské ligy

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze