Fanoušci Chelsea: Se Spartou to bude trénink, nechme hrát náhradníky | iSport.cz
21. prosince 2012 • 11:21

Fanoušci Chelsea: Se Spartou to bude trénink, nechme hrát náhradníky

Autor: spo
Britští fanoušci Chelsea si nepřipouští, že by jejich klub vypadl s pražskou Spartou.
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spokojenost. Jedním slovem vyjádříte pocit většiny britských fanoušků Chelsea po losu Evropské ligy. Spartu považují za jednoduchého soupeře, kterého prý vyřadí i rezervní tým. Na výjezd do Prahy se ale někteří moc těší.Jestli fotbalisté Chelsea přistoupí k dvojzápasu se Spartou jako jejich fanoušci, je tu možnost podcenění papírově slabšího soupeře. Příznivci „blues“ si totiž absolutně nepřipouští možnost vyřazení a jen málokdo označuje letenský celek za silného protivníka.

„Sparta? To bude jen takový trénink,“ napsal jeden z fanoušků. A spíše řeší, stejně jako ostatní, další vyřazovací kolo, kde může Chelsea narazit na Ajax Amsterdam či Steaua Bukurešť.

„Přes Spartu postoupíme, ale Ajax snadný nebude. Porazil i to poch*ané City. Takže pozor,“ uvedl. „To máš sice pravdu, ale Real Madrid je porazil dvakrát 4:1. Pokud neporazíme nizozemský klub, tak to rovnou můžeme zabalit,“ odpověděl další fanoušek.

Praha – to je další důvod, kvůli kterému se na zápas těší. „To město mi chybí, v roce 2003 to bylo šílené,“ vzpomíná jeden z příznivců. „Praha se mi líbí a české pivo je chutné,“ přidal se druhý.

Zatímco jiný řešil to, že zápas se hraje 14. února: „Hmmm, jsem zvědavý, jestli manželka bude nakloněna myšlence strávit Valentýna v Praze…“

Ohlasy britských fanoušků Chelsea na los Evropské ligy
"To je taková ostuda, že Chelsea hraje Evropskou ligu :("
Chelsea Champion
"Zničíme Spartu!"
Lawrence Amankrah
"Pojďme, Chelsea, vyhrajeme celou soutěž!"
Scott Harris
"S losem jsem spokojen. Byl jsem na posledním domácím zápase se Spartou a vyhráli jsme 4:1, pokud si dobře vzpomínám. Hlavně, že jsme se vyhnuli těžším týmům." (pozn. Sparta neprohrála, remizovala 0:0)
It_Dont_Mata
"Sparta by měla být snadným soupeřem, jen doufejme, že v prvním zápase už budeme mít nového manažera."
General
"Vynikající los. Vynikající. Omlouvám se, ale Praha mi chybí. V roce 2003 to bylo šílené. Velké město. Dvě slova: Kapitán Nemo."
BJD
"Se Spartou to nebude jednoduchý zápas, ale měli bychom postoupit."
Evissy
"Je to velice šťastný los. V zápasech se Spartou a Ajaxem bychom měli nechat odpočívat některé hráče a postavit mladíky."
Damo810
"Sparta a v příštím kole Ajax. Měli bychom postoupit přes oba."
JMaher94
"Hmmm, jsem zvědavý, jestli manželka bude nakloněna myšlence strávit Valentýna v Praze..."
Geezer
"Sparta Praha! Dobrý los!"
Omnidroid70
"Sparta? To bude jen takový trénink."
CFCcan
"Spartu i Ajax jsem si přál, hlavně, že nepojedeme do Petrohradu, Kyjeva nebo Neapole..."
Blueboy26
"Spartu jsem chtěl. Praha se mi hodně líbí a české pivo je chutné."
Undertow
"Zápas na Spartě nebude vůbec jednoduchý. Je to těžký soupeř, navíc se bude hrát v drsných podmínkách české zimy. 30 tisíc Čechů bude posilněno na tribuně levnou vodkou a pivem. Nebude to procházka růžovým sadem."
BouncyBlue
"Jejich stadion má ale kapacitu 20 tisíc diváků, my dostaneme tři tisíce lístků."
El Nino Essien
"Aha, byl jsem tam a zápas viděl. Myslel jsem, že ten stadion byl větší. Ale to nebylo hlavním bodem mého příspěvku. Atmosféra tam byla opravdu skvělá. Nebude to lehký zápas, zvláště když bude mínus deset stupňů."
BouncyBlue
"Sparta je velký klub s bohatou historií. Moc se na zápasy těším. Navíc Chelsea je v Česku populární, takže by mohlo být v hledišti víc fanoušků "blues". Jen doufám, že naši chlapci nic nepodcení. Jestliže chceme protočit hráče a dát šanci mladíkům, ať se tak učiní v FA Cupu. Chci vidět Chelsea ve finále."
BouncyBlue
"Raději bych nasadil náhradníky. Liga je důležitější."
Scooba
"Ano, Sparta je veký klub s bohatou historií. Také měli dobrého brankáře (Petra Čecha)."
Tomcat
"Los vypadá jednoduše. Proti Spartě i Ajaxu může hrát rezerva a budeme ve čtvrtfinále."
TorresTheBlue
"Sparta? Mohlo to být horší... Minule jsme je porazili 3:0. Časy se samozřejmě změnily, ale doma bychom snadno měli vyhrát."
Juan Mata Dor
"Kdy jsme, prosimtě, porazili Spartu 3:0? Doma jsme před devíti lety remizovali 0:0 a u nich vyhráli 1:0. V žádném případě to jednoduché nebude. Ale stejně bychom postoupit měli."
Carefree Torstein
"Zápas se Spartou a Ajaxem bude skvělý pro Torrese, aby ukázal světu, jaký to je střelec!"
Sonic
"Praha je skvělé město pro fanoušky, kteří cestují s týmem."
0liver
"S losem jsem spokojený. Praha není příliš daleko a Sparta je tým, který můžeme vyřadit. Možná bych nechal odpočívat hráče."
Jonny_CFC
Zdroj: theshedend.com, cfcnet.co.uk, facebook.com/chelseafc
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud