30. prosince 2012 • 12:36

Za lístek na Neapol zaplatíte 450 až 1000 korun, oznámila Plzeň

Autor: ,
Fanoušci Plzně se předprodeje na zápas s Neapolí dočkají v druhé polovině ledna.
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

V druhé polovině ledna zahájí Viktoria Plzeň předprodej vstupenek na utkání Evropské ligy s fotbalisty Neapole. Lístek na duel hraný v Doosan Areně 21. února bude stát od 450 do 1000 korun pro permanentkáře a od 600 do 1200 korun ve volném prodeji."Naším cílem je spustit předprodej s co možná největším předstihem. V tuto chvíli komunikujeme se soupeřem ohledně systému prodeje pro hostující fanoušky, stejně tak se servisní organizací prověřujeme nastavení systému pro eliminaci veškerých možných komplikací," uvedl tiskový mluvčí Plzně Pavel Pillár.

Majitelé permanentek budou mít tradičně předkupní právo na jednu zlevněnou vstupenku plus jednu za plnou cenu.

Takhle fanoušci Plzně dali před duelem s Atlétikem fotbalistům najevo, jak si představují průběh duelu.Takhle fanoušci Plzně dali před duelem s Atlétikem fotbalistům najevo, jak si představují průběh duelu.

"Všichni permanentkáři budou mít tentokrát k dispozici celý týden včetně víkendu, aby si mohli návštěvu Štruncových sadů naplánovat bez větších časových omezení," řekl Pillár. Prodej vstupenek bude možný jen na pokladnách přímo v Doosan Areně.

Bližší informace o prodeji vstupenek budou k dispozici v první polovině ledna, ve stejné době přislíbil neapolský klub dodat veškeré podrobnosti o prodeji vstupenek na úvodní duel v Itálii.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze