Plzeň začne prodávat lístky na Fenerbahce již od středy 27. února | iSport.cz
22. února 2013 • 18:27

Plzeň začne prodávat lístky na Fenerbahce již od středy 27. února

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým
Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0 Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vstupenky na utkání osmifinále Evropské ligy mezi fotbalisty Plzně a Fenerbahce Istanbul hrané 7. března budou k prodeji od středy 27. února. Prodej bude na pokladnách ve Štruncových sadech zahájen hodinu po poledni. Cenová relace je shodná s tou z předchozího duelu s Neapolí.Tradičně mají předkupní právo majitelé permanentních vstupenek, kteří ke své vstupence mohou zakoupit jednu navíc.

"Všichni permanentkáři budou mít čas zajistit si vstupenky až do sobotních 15 hodin. V neděli 3. března, v den utkání s Baníkem Ostrava, bude od deváté hodiny dopoledne spuštěn volný prodej pro zájemce z řad fotbalové veřejnosti," řekl tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár.

Na utkání jsou stanovena tři cenová pásma. Nad tribunami za brankami a do rohů je cena 600 korun (450 pro permanentkáře. Na střed hlavní a protilehlé tribuny je cena 1200 korun (1000). A na ostatní místa 900 korun (750). Platit lze jen v hotovosti.

První duel v Plzni se hraje od 19:00, odveta v Istanbulu od 21:05.

Stoper Gamberini dostává žlutou kartu za zákrok na Bakoše
Stoper Gamberini dostává žlutou kartu za zákrok na Bakoše

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud