17. července 2015 • 21:20

Zákrok na kriminál! Bek Slovanu šíleným skluzem trefil koleno soupeře

Autor:
Po otřesném zákroku byl Gorosito vyloučen.
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zákrok na kriminál! A to doslova. Argentinský obránce Slovanu Bratislava Nicolas Ezequiel Gorosito předvedl ve 2. předkole Evropské ligy proti Dublinu (1:0) naprosto šílený faul.  Záložníka irského UC Robbieho Bensona trefil ve skluzu přímo do kolena.Vše se seběhlo v 29. minutě. Gorosito neměl šanci být u míče dřív než Benson, i přesto se pustil do naprosto zbytečného skluzu, kterým trefil protihráče ošklivě do kolena. Naštěstí pro fotbalistu univerzitního klubu se nic vážného nestalo a mohl v duelu pokračovat dál.

VIDEO: Nebezpečný faul obránce Gorosita

Zato Gorosito šel okamžitě do sprch. Za svůj nevybíravý zákrok viděl červenou kartu a oslabil svůj tým. Slovenský klub musel zbytek zápasu dohrávat v početní nevýhodě.

„Škoda té zbytečné červené karty, faul Gorosita velmi ovlivnil průběh hry,“ rozčiloval se po utkání trenér Slovanu Dušan Tittel.

Ale i tak dokázal slovenský celek nad Dublinem zvítězit díky brance Zreľáka z 84. minuty, u které si připsal asistenci český obránce Jakub Podaný.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze