2. října 2015 • 15:35

Trpišovský: Znovu porazit Marseille? Z fotbalu uděláme zimní sport

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Královec o derby: Popírám, že bych se schovával za video. Štetina je frajer Královec o derby: Popírám, že bych se schovával za video. Štetina je frajer
SESTŘIH: Plzeň - Olomouc 5:0. Indiáni postupují do semifinále, dvakrát se trefil Indrák SESTŘIH: Plzeň - Olomouc 5:0. Indiáni postupují do semifinále, dvakrát se trefil Indrák
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve čtvrtek odkoučoval největší utkání v kariéře, když s Libercem slavně vyhrál v Marseille. Dobrá nálada vydržela trenérovi Jindřichu Trpišovskému i celému týmu také po příletu do Prahy. "Všichni jsme hrdinové," shrnul euforické pocity severočeský obránce Vladimír Coufal.Liberec měl v Marseille obrovské štěstí. Přestál drtivý tlak domácích favoritů, naopak v závěru dokázal vstřelit vítěznou branku Vladimír Coufal. "Pocity jsou to krásné, emoce se v utkání všemožně střídaly. Obrovsky se k nám přiklonilo štěstí," souhlasil Trpišovský po příletu do Prahy.

Severočeši si připsali první výhru ve skupině Evropské ligy v zápase, kde se to vůbec nečekalo. Dokáží Marseille zdolat i v domácí odvetě? "Budeme s nima hrát 10. prosince. Nikdo neví, jak to v té době bude v Liberci vypadat, ale snad nám klimatické podmínky pomůžou," střádal plány gólman Tomáš Koubek.

Svéráznou taktiku vymyslel i trenér Trpišovský. "Asi hřiště pokropíme, aby vznikla ledová plocha a soupeř víc klouzal, uděláme z toho zimní sport," nadhodil s úsměvem. "Ale do toho zápasu je ještě strašně daleko, dva měsíce jsou ve fotbale dlouhá doba, mužstva se určitě změní. Bude záležet i na vývoji ve skupině," dodal už vážnějším tónem.

Podívejte se na reakce libereckého týmu po příletu do Prahy:

480p 360p 240p
Trpišovský: Porazit Marseille? Z fotbalu uděláme zimní sport

480p 360p 240p
Koubek: Výhra v Marseille? Nejtěžší a nejcennější nula v kariéře

480p 360p 240p
Coufal po výhře na Marseille: Neskutečné, co jsme přežili

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze