26. února 2016 • 22:28

Klopp po losu EL: Liverpool proti United? Skvělé, to jsem chtěl

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Newcastle 3:1. Agüero nasázel hattrick SESTŘIH Premier League: Manchester City - Newcastle 3:1. Agüero nasázel hattrick
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Páteční losování osmifinále Evropské ligy dalo dohromady několik zajímavých dvojic. Pikantní souboj zažijí dva angličtí rivalové. Liverpool svede bitvu s Manchesterem United, svým tradičním lokálním rivalem. "Skvělé, za soupeře jsem je chtěl," překvapil upřímnou odpovědí kouč Liverpoolu Jürgen Klopp.Losování ve Švýcarském Nyonu nemělo žádné omezení. Díky tomu na sebe v evropské soutěži mohou narazit týmy ze stejné země. V případě Liverpoolu a Manchesteru United jde o jedno z největších ostrovních derby. Bitva v Evropské lize, anglickými celky jindy podceňované soutěži, najednou získala nový náboj.

"Je to skvělé, opravdu výborné. Takové zápasy si zasloužíme. Nebude to jednoduché, ale zeptejte se mých kolegů v klubu. Když se mě ptali, koho chci za soupeře, odpověděl jsem: 'Manchester United.'," prozradil trenér Liverpoolu Jürgen Klopp.

"Hráli jsme s nimi výborný zápas v lednu, ale prohráli 0:1. Takový výsledek jsme si nezasloužili. Teď máme šanci to napravit," burcoval německý trenér. "V tomhle kole Evropské ligy už nejsou lehcí soupeři. Takže Manchester United? Cool! Když vidím los, je to Liverpool proti United. tak, jak to má být," pochvaloval si Klopp.

Borci z Anfield Road ale mají před sebou ještě jinou výzvu. V neděli je čeká finále Ligového poháru. V posvátném chrámu Wembley se střetnou s druhým silným týmem z Manchesteru, boháčům ze City.

"Už na ten zápas myslím, v hlavě si představuji různé scénáře. Třeba jak slavím před našimi fanoušky. Všechno je o tvrdé práci. Řekl jsem hráčům, že jsme opravdu dobří. Ještě dva dny a jdeme do toho," hecoval před nedělním šlágrem.

720p 480p 360p 240p
Lazio? Možná využijeme Nedvěda, říká Ščasný. Bičík si dá pozor na Kloseho

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze