29. července 2016 • 10:24

UEFA naštvala fanoušky Slavie: Nebudete nám diktovat, jak fandit!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Návrat do pohárů po sedmi letech fanouškům Slavie trochu zhořkl. Pražský klub totiž dostane za chování svých příznivců v zápasech 2. předkola Evropské ligy proti Levadii Tallinn od UEFA pokutu 450 tisíc. Mimo jiné za pokřik „UEFA, mafia“. A to se fanouškům hodně nelíbí, což dali najevo v dalším kole proti Rio Ave. Jenže pozor, hrozí další tresty.V duelech proti Tallinnu netrestala UEFA mastnou pokutou pouze pokřik „UEFA, mafia“, ale právě to naštvalo fanoušky Slavie nejvíce. Příznivci „sešívaných“ si na postup fotbalového orgánu stěžovali nejen v diskuzích a na sociálních sítích.

Během utkání 3. předkola Evropské ligy proti Rio Ave tak kromě nápaditého chorea vytáhli fanoušci z Tribuny Sever také transparent s nápisem: „Nebudete nám diktovat, jak (ne)máme fandit“.

Fanoušci Slavie si připravili nápaditou choreografii
Fanoušci Slavie si připravili nápaditou choreografii

Když nedlouho poté hlavní rozhodčí sporně neuznal branku domácímu útočníkovi Milanu Škodovi, kromě hlasitého pískotu se spustilo hromové „UEFA, mafia“. Příznivci se ovšem i za pomoci hlasatele v Edenu uklidnili a do konce zápasu již pouze podporovali svůj tým.

Jenže pozor. UEFA jasně deklarovala už po dvojzápase s Tallinnem, že za případné další prohřešky mohou následovat ještě tvrdší tresty. To znamená milionové pokuty a teoreticky dokonce uzavření Edenu na některý zápas.

BLOG Adama Nenadála: „UEFA mafia“ má blíže k faktu než k urážce. Pokuta je výsměch ČTĚTE ZDE>>>>

Škoda se trefil přes hlavu, rozhodčí mu ale odpískal útočný faul
720p 480p 360p 240p

Škoda: Zápas jde za mnou, v koncovce jsem selhal
720p 480p 360p 240p

Bílek: Je to hratelné. Rio Ave není Barcelona
720p 480p 360p 240p

To byla tutovka! Škodovu hlavičku zázračně vyrazil Cássio
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze