16. srpna 2016 • 13:50

Sparťan Vácha: Dánové? Nevím, jak se to čte. Jsou srovnatelní s Bohemkou

Autor:
Sparťan Vácha: Dánové? Nevím, jak se to čte. Jsou srovnatelní s Bohemkou
TOP VIDEA
Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve čtvrtek vstoupí fotbalisté Sparty do play off Evropské ligy úvodním zápasem proti dánskému SønderjyskE. Po neúspěchu v předkole Ligy mistrů je to pro ně možná klíčový duel celé sezony. Lukáš Vácha ale věří ve schopnosti Letenských. „Musíme se soustředit hlavně na sebe,“ řekl na setkání s novináři.„Vůbec nevím, jak se čtou,“ smál se Lukáš Vácha nad složitým názvem dánského týmu SønderjyskE. Od trenérů už prý dostali první sadu informací, sparťany ještě čeká rozbor u videa.

„Čeká nás zarputilý soupeř, jehož hlavní zbraní jsou standardní situace,“ má jasno záložník, který se dánský tým nebál srovnat s víkendovým soupeřem v české lize. V ní Sparta vyhrála na půdě Bohemians 2:0.

Sparťan Vácha: Dánové? Nevím, jak se to čte. Jsou srovnatelní s Bohemkou

„Ti soupeři jsou srovnatelní, myslím, že Bohemians jsou ještě lepší kombinačně. Musíme se soustředit hlavně na sebe, a když budeme reprodukovat takovou hru jako na Bohemce, měli bychom být úspěšní,“ věří Vácha.

CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Sparta 0:2. Výhru favorita vystřelil Juliš s Dočkalem

Víme, o co hrajeme. SönderjyskE nepodcením, ujišťuje Mazuch

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze