30. září 2016 • 10:57

Inter to schytává! Na Spartě byl trapný, píší v Itálii. Hráči nadávají za selfie

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po nečekané domácí prohře s izraelským Hapoel Beer-Sheva se dušovali, že na Spartě předvedou mnohem lepší výkon. Jenže fotbalisté Interu Milán vybouchli ještě víc. Po prohře 1:3 to hráči i trenér Frank de Boer od italských médií pořádně schytávají. A hněvu fanoušků neunikl záložník Marcelo Brozovič, který přitom do Prahy s týmem ani necestoval...Tohle se fanouškům líbit nemohlo. Inter byl na Spartě od začátku hodně lehkovážný a jedna chyba střídala druhou. Domácí navíc italského favorita jednoznačně předčili v nasazení a bojovnosti. Slavný milánský celek nestíhal.

Není divu, že Inter po další prohře v Evropské lize dostává doma kapky. „Přístup Interu k zápasu v Praze byl trapný. Hráči soupeři darovali míče a jen se dívali, jak kolem nich běhá,“ píše list La Gazzetta dello Sport, který dokonce kolapsu italského giganta vyhradil rubriku „Inter - evropská katastrofa“.

Slavný italský deník viděl tři hlavní důvody, proč Inter na Spartě padl. „Prvním byl právě přístup k zápasu. Druhým to, že trenér De Boer nasadil hráče, kteří v Serii A tolik nehrají, a oni opět zklamali. Třetím pak to, že Inter v této sezoně až příliš často inkasuje jako první a musí dotahovat,“ hodnotí.

„Noční můra Interu v Evropě pokračuje. Hráči přijeli do Prahy málo hladoví, naopak pro Spartu byla výměna trenéra impulzem. Vypadalo to, jako by už měli fotbalisté Interu v hlavě nedělní zápas proti AS Řím,“ tvrdí pro změnu deník Corriere dello Sport.

Brozovič: Místo smutku selfie

Fanoušky Interu po zápase pořádně vytočil Marcelo Brozovič. Chorvatský záložník milánského klubu totiž nebyl k utkání nominován kvůli špatné disciplíně a doma svědomí evidentně nezpytoval.

Nedlouho po konci zápasu na Spartě dal totiž Brozovič na svůj Instagram koláž několika „selfie“ se svou přítelkyní. Chorvat na nich nevypadá, že by ho těžká porážka jeho spoluhráčů zrovna dvakrát mrzela.

„Inter je ve vážných problémech a ty si tady fotíš selfie!“ štvalo jednoho z italských fanoušků. „Je vidět, že jsi hodně zklamaný, že tě trenér nepovolal k zápasu,“ napsal další. To je nicméně výběr těch slušných vzkazů...

Inter má prostě velké problémy. Fanoušky si potřebuje udobřit v neděli, kdy hraje na horké půdě AS Řím.

Zklamaní fotbalisté Interu Milán odcházejí ze hřiště po porážce od Sparty
Zklamaní fotbalisté Interu Milán odcházejí ze hřiště po porážce od Sparty

Holoubek: Zdálo se mi, že dá Kadlec hattrick, pro Dočkala mám respekt
720p 480p 360p 240p

Václav Kadlec: Pomohla nám dobře zvolená taktika
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze