25. listopadu 2016 • 12:33

Džeko poté, co zničil Plzeň hattrickem: Českou ligu sleduju dál

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Tanečky, šampaňské a spousta piva. Plzeň je hlavní město fotbalu, slavila Viktoria Tanečky, šampaňské a spousta piva. Plzeň je hlavní město fotbalu, slavila Viktoria
TOP 5 gólů mistrovské Plzně: Nechytatelná rána Koláře i Krmenčíkův volej TOP 5 gólů mistrovské Plzně: Nechytatelná rána Koláře i Krmenčíkův volej
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hattrickem sfouknul plzeňské naděje v utkání na hřišti AS Řím. Bosenský útočník Edin Džeko se právem cítil jako hvězda, italský tým vyhrál v Evropské lize 4:1, a vysloužil si pozornost médií. „Můžeš česky,“ usmál se střelec při rozhovoru pro ČT. Na otázky ale bývalý hráč Teplic odpovídal anglicky.Před mikrofonem působil Džeko naprosto uvolněně. Aby ne, tenhle mač Římanům vyšel, a jemu speciálně. „Odehráli jsme velmi dobrý zápas. Myslím, že hodně důležitý byl náš druhý gól. Plzeňský gólman tam do té doby měl několik skvělých zákroků. Pak jsme ale přidali další branky a zápas vyhráli,“ smál se útočník.

Když se reportér zeptal na to, zda má přehled o české nejvyšší soutěži, kde rozjel svoji hvězdnou kariéru, neváhal bosenský střelec s odpovědí ani vteřinu. „Ano, pořád ji sleduji. Samozřejmě hlavně Teplice, kde jsem si zahrál ligu,“ prohlásil třicetiletý střelec, který ze Stínadel odešel do bundesligového Wolfsburgu a následně přes Manchester City zamířil do AS Řím.

„Na Teplice koukám, jak si vedou. Hraje tam můj kamarád Ljevakovič. Na tu dobu vzpomínám a moc rád jsem si zahrál proti Plzni,“ dodala hvězda AS Řím.

Edin Džeko sice skrývá tvář v dresu, po utkání Evropské ligy proti Plzni však mohl být střelec AS Řím spokojený. Italský tým vyhrál 4:1 a Džeko zářil.
Edin Džeko sice skrývá tvář v dresu, po utkání Evropské ligy proti Plzni však mohl být střelec AS Řím spokojený. Italský tým vyhrál 4:1 a Džeko zářil.

Bony, Džeko a další... 10 nejlepších cizinců v historii české ligy
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze