25. listopadu 2016 • 12:33

Džeko poté, co zničil Plzeň hattrickem: Českou ligu sleduju dál

Autor:
TOP VIDEA
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hattrickem sfouknul plzeňské naděje v utkání na hřišti AS Řím. Bosenský útočník Edin Džeko se právem cítil jako hvězda, italský tým vyhrál v Evropské lize 4:1, a vysloužil si pozornost médií. „Můžeš česky,“ usmál se střelec při rozhovoru pro ČT. Na otázky ale bývalý hráč Teplic odpovídal anglicky.Před mikrofonem působil Džeko naprosto uvolněně. Aby ne, tenhle mač Římanům vyšel, a jemu speciálně. „Odehráli jsme velmi dobrý zápas. Myslím, že hodně důležitý byl náš druhý gól. Plzeňský gólman tam do té doby měl několik skvělých zákroků. Pak jsme ale přidali další branky a zápas vyhráli,“ smál se útočník.

Když se reportér zeptal na to, zda má přehled o české nejvyšší soutěži, kde rozjel svoji hvězdnou kariéru, neváhal bosenský střelec s odpovědí ani vteřinu. „Ano, pořád ji sleduji. Samozřejmě hlavně Teplice, kde jsem si zahrál ligu,“ prohlásil třicetiletý střelec, který ze Stínadel odešel do bundesligového Wolfsburgu a následně přes Manchester City zamířil do AS Řím.

„Na Teplice koukám, jak si vedou. Hraje tam můj kamarád Ljevakovič. Na tu dobu vzpomínám a moc rád jsem si zahrál proti Plzni,“ dodala hvězda AS Řím.

Edin Džeko sice skrývá tvář v dresu, po utkání Evropské ligy proti Plzni však mohl být střelec AS Řím spokojený. Italský tým vyhrál 4:1 a Džeko zářil.
Edin Džeko sice skrývá tvář v dresu, po utkání Evropské ligy proti Plzni však mohl být střelec AS Řím spokojený. Italský tým vyhrál 4:1 a Džeko zářil.

Bony, Džeko a další... 10 nejlepších cizinců v historii české ligy

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze