22. července 2017 • 17:11

Průšvih na Slovensku. Srbští fanoušci vlétli do šatny a napadli svého hráče

Autor:
Útočníka Vojvodiny Nikolu Trujiče (v popředí) napadli vlastní fanoušci
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze zasněženého derby Sparta - Slavia: podívejte se na záběry přímo od hřiště Unikátní VIDEO ze zasněženého derby Sparta - Slavia: podívejte se na záběry přímo od hřiště
Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovenský Ružomberok se může těšit na souboj s Waynem Rooneym a jeho Evertonem ve 3. předkole Evropské ligy, stále ale řeší problémy z 1. předkola. Vyšlo totiž najevo, že fanoušci srbského týmu Vojvodina Novi Sad vtrhli po odvetném zápase na Slovensku do šatny a napadli hráče vlastního týmu.Srbská Vojvodina přijela do Ružomberoku v dobrém rozmaru po domácí výhře 2:1. Jenže slovenský tým dokázal situaci zvrátit, na domácím kolbišti vyhrál 2:0 a postoupil. A fanoušci srbského týmu to zrovna neustáli.

Pětadvacetiletý Nikola Trujič, útočník poraženého týmu, se svěřil, že hned po zápase za ním do šatny vletěl tucet ultras jeho týmu. "Chytili mě pod krkem a pak jsem dostal ránu do hlavy," svěřil se srbským médiím.

Podle FIFPro, mezinárodní federace profesionálních fotbalistů, došlo i k zastrašování hráčů. Organizace požaduje po UEFA, aby celý incident prošetřila a zahájila disciplinární řízení jak proti Vojvodině, tak proti Ružomberoku.

Slovenský tým po postupu přes Vojvodinu zdolil i norský Brann (po výsledcích 0:1 a 2:0) a těší se na 3. předkolo, kde se potká s mocně posíleným anglickým Evertonem.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze