Tvrdík po vyřazení Slavie: Udělali jsme chyby, ale nechybí nám sebereflexe | iSport.cz
8. prosince 2017 • 11:49

Tvrdík po vyřazení Slavie: Udělali jsme chyby, ale nechybí nám sebereflexe

TOP VIDEA
Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii
Exkluzivně z kabiny! Rytíři slavili postup do baráže Exkluzivně z kabiny! Rytíři slavili postup do baráže
VŠECHNA VIDEA ZDE

Postup do Ligy mistrů nevyšel. A ani následný cíl postoupit do jarních bojů Evropské ligy nedopadl. Vedení fotbalové Slavie má po podzimní části sezony o čem přemýšlet. Po čtvrteční prohře s Astanou (0:1) se k situaci v klubu vyjádřil i šéf Jaroslav Tvrdík. „Udělali jsme chyby, ale neztratili jsme víru v úspěch naší cesty a nechybí nám sebereflexe,“ napsal na svém Twitteru.O Ligu mistrů přišli už v srpnu a ve čtvrtek ukončili i působení v Evropské lize. Když se k tomu připočte čtrnáctibodová ztráta v HET lize na první Plzeň, dá se s klidem konstatovat, že dosavadní sezona „sešívaných“ se nevyvíjí dle představ.

A vědom si toho je i nejvýše postavený muž v Edenu, Jaroslav Tvrdík. Poté, co Slavia nezvládla duel o postup do jarního play off Evropské ligy, napsal na Twitter příspěvek, ve kterém nastínil současné postavení klubu.

„Chtěli bychom rozdávat fotbalovou radost, je to smysl existence klubu. Chápeme, že je těžké hledat pozitiva na našem podzimu. Udělali jsme chyby, ale neztratili jsme víru v úspěch naší cesty a nechybí nám sebereflexe,“ uvedl Tvrdík. „Děkujeme fanouškům za úžasnou podporu,“ dodal závěrem.

Jeden zápas o mém konci ve Slavii nerozhodne, řekl trenér Šilhavý po vyřazení
720p 360p

Možná až překvapivě diplomatické vyjádření se netýkalo trenéra Jaroslava Šilhavého, který už před zápasem potvrdil, že tlaky na jeho pozici zevnitř klubu opravdu jsou.

„Takhle pracovat nejde, buď má  trenérský tým důvěru, nebo nemá. Takové spekulace pořád dokola nemají smysl, nikomu to nepomáhá. Musíme si nalít čistého vína. Zprávy, které teď v médiích probíhají… taková vyjádření o mé osobě mi nepřijdou férová. I pro tým to není nic příjemného, když to vychází vlastně z klubu,“ vyslal vzkaz vedení.

Po prohře s Astanou si za svým prohlášením i nadále stál. „To, co jsem řekl, platí. Jeden zápas podle mě nerozhodne, jestli byla naše práce hodnocená jako dobrá, nebo špatná. S Honzou Nezmarem (nový sportovní ředitel Slavie - pozn. red.) máme v pátek setkání, tam se dozvíme víc. Datum, kdy bude nějaká další velká schůzka, zatím neznám,“ uvedl.

Posmutnělý Jakub Jugas opouští hřiště po porážce s Astanou
Posmutnělý Jakub Jugas opouští hřiště po porážce s Astanou

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud