Lüftner si proti Slavii nezahraje. Bek Kodaně si vážně poranil koleno | iSport.cz
5. září 2018 • 14:03

Lüftner si proti Slavii nezahraje. Bek Kodaně si vážně poranil koleno

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Těšil se, jak si v dresu Kodaně zahraje proti Slavii, týmu, se kterým vyhrál titul. Jenže Michael Lüftner bude utkání základní skupiny Evropské ligy sledovat jen jako divák. 24letý zadák oznámil, že jej čeká dlouhá pauza kvůli zranění.Bývalý stoper Slavie či Teplic přišel se špatnou novinou na svém instagramovém profilu. "Tento týden jsem si bohužel poranil vaz v koleni. V příštím týdnu mě čeká operace a minimálně půl roku pauza," napsal Lüftner, který tak jistě nebude moci nastoupit za Kodaň proti svému bývalému klubu, pražské Slavii.

"Budu pracovat na návratu ještě více než doteď. Fotbal je můj život a já udělám vše pro to, abych byl ještě lepší než před zraněním," slíbila bývalá opora zadní řady reprezentační jednadvacítky.

Lüftner se Slavií získal titul v sezoně 2016/17, v sešívaném ale po příchodu z Teplic strávil jen půl roku. Kodaň jej koupila v létě 2017 díky výstupní klauzuli v jeho smlouvě. Dánský tým se kromě Slavie střetne v základní skupině Evropské ligy i se Zenitem Petrohrad a Bordeaux.

Michael Lüftner na Instagramu oznámil nepříjemnou zprávu o svém zranění

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud