Hurá na Ligu mistrů! Plzeň letí do Milána i s „Mickey Mousem“ Jiráčkem | iSport.cz
Michal Petrák
27. září 2011 • 10:50

Hurá na Ligu mistrů! Plzeň letí do Milána i s „Mickey Mousem“ Jiráčkem

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bohemians - Mladá Boleslav: Jindřišek znovu probouzí Ďolíček skvělým trestňákem, 2:1!
Bohemians - Mladá Boleslav: Klíma zpražil Ďolíček, 1:1! Ofsajd to podle VAR nebyl
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Konečně to vypadá, jako když odlétá světový klub – Plzeňští hráči vzbuzují na terminálu 2 na ruzyňském letišti okamžitý zájem. Všichni sladění v na míru šitých oblecích: jako kdyby přijela Barcelona.Jen jedna věc nesedí: zatímco všichni mají na nohách společenské boty, Petr Jiráček zvolil k obleku poněkud nezvyklé červené škrpály, ve kterých připomíná Mickey Mouse.

„Vždycky jsme létali v teplákových soupravách, teď poprvé v kvádrech. Kluci vymysleli tohle, stříhali jsme o to – a já jsem vyhrál,“ ušklíbne se ironicky módeman z donucení.

Pár červených tenisek okamžitě sundává a přezouvá se do polobotek. „Ještě že už je můžu zout. Odněkud je dneska přitáhl David Limberský,“ upřesňuje Jiráček, kde k podivuhodnému modelu přišel.

Fotbalisté Plzně před odletem do Milána


Naštěstí pro Viktorii to bylo jediné rozptýlení cesty na letišti – ta proběhla hladce, ačkoli se trenér Pavel Vrba den před odletem obával situace na opravované dálnici D5. „Bylo to v pohodě. Párkrát jsme postáli, ale nebylo to nic výrazného,“ mávne rukou kapitán Pavel Horváth.

Ten má jako jediný zkušenosti z velkých zápasů, které zažil třeba ve Sportingu Lisabon. S ním se podíval i na stadion Santiaga Bernábeua, domov Realu Madrid. I když tam nehrál.

„Vždycky si myslíte, že ten stadion znáte, ale pak, když stojíte na ploše, dojde vám, jak je velký,“ popisuje, co čeká jeho spoluhráče při prvním vyběhnutí na milánské San Siro. „Ale věřím, že po dnešním tréninku to z nás spadne,“ doufá.

Jedině pokud Plzeň nebude trpět nervozitou, může na prestižním fotbalovém jevišti pomýšlet na výsledek...

David Bystroň a Marek Bakoš se vyfotili před odletem v letištní hale
David Bystroň a Marek Bakoš se vyfotili před odletem v letištní hale

Vstoupit do diskuse
0
Osmifinále
Články odjinud


Články odjinud