Petržela už "dresovou politiku" neřeší. Messiho mám schovaného ve skříni

Milan Petržela se raduje z prvního gólu Plzně proti Žižkovu
Pavel Horváth (zleva), František Rajtoral, Marián Čišovský a Milan Petržela zdraví po zápase s Barcelonou fanoušky
Zleva Marián Čišovský, Vladimir Darida, Václav Pilař a Milan Petržela děkují fanouškům po prohře na Nou Campu
Chladné počasí fotbalistům nevadilo
Fotbalové umění na rozdávání
Dobrá nálada hráče neopouštěla
Trénink v Edenu si fotbalisté užívali
21
Fotogalerie
han, jon
Liga mistrů
Začít diskusi (0)

PLZEŇ - BARCELONA 20:45 ONLINE - Po utkání na Nou Campu ulovil dres hvězdy největší, samotného Lionela Messiho. Před domácí odvetou už "dresovou politiku" Milan Petržela tolik neřeší. "Teď už je celkem jedno, jaký si odnesu," říká plzeňský záložník před utkáním s Barcelonou.

V posledním ligovém utkání s Hradcem se mu dařilo, po parádním sólu zvyšoval na 3:0. Proti Barceloně by byl hlavně rád, aby se Plzni podařilo vystřelit na bránu, což se jí na Nou Campu nepovedlo.

Troufnete si na podobné sólo jako s Hradcem i teď proti Barceloně?
„No nevím, ale když se udělá prostor a bude taková šance, určitě využiji přednosti, kterou mám a to je rychlost. Bát se určitě nebudu, to bych nemusel chodit na hřiště. Ale teď to bude o hodně těžší.“

Co chcete oproti utkání na Nou Campu zlepšit?

„Chceme minimálně jednou vystřelit na bránu, protože to byla taková černá kaňka na našem výkonu u nich. Budeme se snažit víc pokoušet o střelbu.“

Není pro Plzeň nebezpečné, že všichni čekají útočnější hru a Barcelona dostane víc prostoru?
„Hrají doma i venku útočně a my se teď taky budeme snažit. Čeká nás ofenzivní fotbal, čekám hodně šancí.“

Co jste udělal s dresem Messiho?
„Přítelkyně ho vyprala a mám ho schovaný ve skříni.“

S kým byste rád měnil teď?
„Teď už je mi to celkem jedno, jaký si po zápase odnesu. Už to řešit nebudu.“

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů