4. listopadu 2015 • 23:30

Pět gólů? Bez Čecha by dostal Arsenal ještě větší příděl, říká Ujfaluši

Autor: ,
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pět gólů dostal Petr Čech naposledy v roce 2011 ještě v brance Chelsea, shodou okolností v zápase s Arsenalem (tehdy Blues prohráli 3:5). Teď český gólman schytal nepopulárního „bůra“ od Bayernu v Lize mistrů, ale třeba bývalý reprezentant Tomáš Ujfaluši se svého někdejšího parťáka zastával. „Na gólech neměl žádný podíl,“ řekl expert O2 Sport.„Už před zápasem jsem tipoval výhru Bayernu, doma je naprosto dominantní, hraje ve velké formě, dokonce bych řekl, že si hraje tak trochu svoji ligu. Arsenal jim to navíc v úvodu ulehčil hloupým a zbytečným gólem, to byla voda na mlýn domácím,“ hodnotil Ujfaluši duel, ve kterém neměl Arsenal prakticky šanci na zvrat.

Ze souboje s Arjenem Robbenem český brankář neinkasoval. Nakonec však nizozemský záložník Čecha stejně překonal.
Ze souboje s Arjenem Robbenem český brankář neinkasoval. Nakonec však nizozemský záložník Čecha stejně překonal.

Domácím vycházelo všechno, třeba Arjen Robben po svém příchodu na hřiště překonal českého brankáře hned svým prvním dotykem s míčem. „Pro Petra Čecha to bylo hodně složitý, prakticky neměl šanci debaklu zabránit, na gólech neměl žádný podíl,“ má jasno Ujfaluši.

„Ba naopak bych řekl, že ještě další dvě, tři stoprocentní šance zlikvidoval. Nebojím se tvrdit, že bez něj by Arsenal dostal ještě větší příděl,“ neviděl problém ve výkonu svého bývalého reprezentačního spoluhráče.

„Bayern byl lepší ve všech směrech, podle mého názoru je v současné době nejlepším týmem na světě a je to horký kandidát na celkového vítěze Ligy mistrů,“ dodal Ujfaluši.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze