10. prosince 2015 • 14:30

Tu máš za šéfa? Costa si vyšlápl na Casillase, Mourinho si přisadil

Autor:
Útočník Chelsea Diego Costa se dostal do konfliktu s brankářem FC Porto Ikerem Casillasem.
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rozhození gólmana? Trenérův vzkaz? Bouřlivák Diego Costa si v klíčovém zápase Ligy mistrů mezi Chelsea a Portem (2:0) vyšlápl na svého spoluhráče ze španělské reprezentace Ikera Casillase. Brankáře FC Porto zákrok útočníka londýnského klubu rozběsnil k nepříčetnosti. Po zápase si však oba hráči situaci vyjasnili a objali se. Na sociálních sítích si fanoušci důvtipně domysleli, že šlo o Mourinhův vzkaz pro španělského gólmana, s kterým se ze společného působení v Realu Madrid moc v lásce nemají.Ve vypjatém utkání, kde šlo o postup do další fáze Ligy mistrů, byl důležitý každý souboj. Útočník Diego Costa je proslulý svou nepříjemnou hrou. Brankářskou legendu Casillase atakoval, i když gólman Porta měl míč jasně pod kontrolou. To bývalého hráče Realu Madrid dost rozvášnilo, celou situaci musel klidnit rozhodčí, který udělil útočníkovi „Blues“ žlutou kartu. 

Chelsea utkání o vše zvládla lépe a vítězstvím 2:0 si zajistila postup do vyřazovacích bojů v milionářské soutěži. To byla voda na mlýn pro trenéra londýnského klubu Josého Mourinha. „Umožnili jsme Casillasovi vyhrát trofej, kterou ještě nezískal, tedy Evropskou ligu“ neodpustil si jízlivou poznámku na adresu bývalého svěřence.

Právě u „Bílého baletu“ zažili společná léta, na která ani jeden nevzpomíná v dobrém.  Casillas pod Mourinhem ztratil post neohrožené jedničky a pod portugalským stratégem vysedával na lavičce. Bývalý kapitán Realu měl údajně žalovat na Mourinhovy praktiky až u prezidenta klubu Florentina Péreze.

Fanoušci si dali jedna a jedna dohromady a Costův zákrok na slavného kolegu brali jako útočníkův vzkaz od svého šéfa. 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze