31. května 2016 • 13:44

Divoká oslava v letadle Realu! Pila se limonáda, Pepe byl za hrdinu

Autor:
TOP VIDEA
Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pojedenácté vyhráli nejprestižnější klubovou soutěž v Evropě. Nelze se divit, že si fotbalisté Realu Madrid vítězné finále v Lize mistrů proti Atlétiku Madrid pořádně užili. Hvězdy nepolevily ani přímo na palubě letadla z Milána. Kapitán Ramos, Ronaldo, Bale, Modrič ale i kontroverzní obránce Pepe bavili celou výpravu.Ta změna bije přímo do očí. Vždyť ještě nedávno se spekulovalo, že vztahy v královském klubu nejsou zrovna ideální. Na tréninku byly k vidění kyselé obličeje jedné hvězdy vedle druhé. Velký problém s adaptací měl především velšský záložník Gareth Bale, který se dlouho nemohl pořádně naučit řeč, neseděla mu pozice na hřišti a proslýchalo se, že jej spoluhráči v čele s Cristianem Ronaldem moc nemusí.

Nyní? Záběry z oslav triumfu v Champions League při návratu do Španělska přímo na palubě leteckého speciálu ukazují, jak je vše jinak. Šestadvacetiletý Velšan zpívá španělské chorály a křepčí se svými spoluhráči. Atmosféra oproti minulým měsícům diametrálně odlišná.

Hvězdy „bílého baletu“ to v letadle pořádně rozjely. Dokonce i bez alkoholu. V rukou byly k vidění pouze plechovky limonády. I tak ale bylo o zábavu postaráno. Z mikrofonu se ozývaly pokřiky i vyvolávání hráčů jako třeba Cristiana Ronalda či kapitána Sergia Ramose.

Na řadu však přišlo také jméno velkého hříšníka sobotního finále obránce Pepeho. Ten byl po utkání terčem kritiků kvůli teatrálnímu simulování.

Poté, co letadlo přistálo v Madridu, zamířili hráči okamžitě do centra města, kde už na ně čekaly tisíce fanoušků a společně oslavili jedenáctý titul v historii klubu. Oslavy pokračovaly i v neděli. Tentokrát však na stadionu Santiago Bernabeu.

Na oslavy dohlížel i kapitán Sergio Ramos
Na oslavy dohlížel i kapitán Sergio Ramos

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze