Ronaldo potkal kluka, kterého probudil z komatu. Pak přišla frustrace | iSport.cz
3. listopadu 2016 • 12:30

Ronaldo potkal kluka, kterého probudil z komatu. Pak přišla frustrace

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
RENTGEN: Rozbor kanonýra Boleslavi. Rozhodne Budínský boj o Evropu?
Všech 66 gólů Sparty: Podívejte se na Kangovy pumelice a další střelce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvě tváře Cristiana Ronalda? Hvězdný fotbalista Realu Madrid stihl ve středu před duelem Ligy mistrů na půdě Legie Varšava (3:3) potkat polského kluka, který se díky poslechu jeho gólu probral z komatu. Poté ale následoval frustrující večer plný nepřesných přihrávek a rozčilování.Vše přitom pro Ronalda začalo dobře. Před kamerami a foťáky se potkal s malým polským fanouškem Realu Davidem Pawlaczycem. Tomu je teď patnáct, ale v roce 2013 po ošklivém pádu na kole upadl do komatu. A protože je obřím Ronaldovým fanouškem, rodiče mu do sluchátek pouštěli komentář zápasů Realu a Portugalska. David se po třech měsících v komatu probudil právě ve chvíli, kdy slyšel, že CR7 nasázel hattrick Švédsku.

Jenže po tomhle příjemné setkání už to šlo pro Ronalda z kopce. Jeden z kandidátů na Zlatý míč? Takhle tedy Cristiano ve středu večer na pustém stadionu Legie Varšava, která musela hrát bez fanoušků, rozhodně nepůsobil. Nejdřív sice přihrál na bleskový úvodní gól Garethu Baleovi, pak se ale propadl do ještě větší mizérie, než zbytek týmu.

Na internetu koluje sestřih Ronaldových „nejlepších“ akcí zápasu, doprovázený zlomyslným komentářem „tak mu ten Zlatý míč dejte hned“. Nad vším zmarem ční jedna přihrávka, kdy patičkou uvolnil maximálně pomezního rozhodčího…

Po sítích koluje ještě jedna fotka, kdy má Ronaldo nohu na ležícím soupeři. Vše vypadá, jako kdyby frustrace dostoupila vrcholu a hvězdný CR7 si vylil vztek na bezmocném protivníkovi. Později se ale objevilo i video celé situace, ze kterého vyplývá, že tenhle incident byl spíš nezaviněnný.

Vstoupit do diskuse
0
Osmifinále
Články odjinud


Články odjinud