14. srpna 2017 • 20:39

Stoch bude na APOEL! Přestup do Slavie už je dokončen, uvedl Tvrdík

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovenský fotbalista Miroslav Stoch teprve v pátek přestoupil z Fenerbahce Istanbul do pražské Slavie a v úterý si bude moct poprvé obléci červenobílý dres. O jeho registraci na soupisku informoval na Twitteru předseda představenstva Jaroslav Tvrdík. „Transfer byl po zaplacení 100 procent dnes večer dokončen,“ uvedl.„Kdyby to šlo, tak bychom nechali zapsat oba dva, ale bohužel jde jen jeden," řekl na tiskové konferenci trenér Slavie Jaroslav Šilhavý. Poté, co přišla Stochova transferkarta, rozhodl se pro slovenského záložníka.

Slávisté trénovali na Kypru - i se Stochem
720p 360p

Od pátečního příchodu do Slavie stihl Stoch jen dva tréninky. "A třetí bude tady na Kypru. Fyzicky jsem úplně v pořádku. Dva měsíce jsem v tréninku, odehrál jsem dost přípravných zápasů, naposledy před týdnem proti Cagliari. Odehrál jsem nějakých 75 minut. Doufám, že jsem v pohodě, natrénováno bych měl mít," uvedl Stoch.

S APOELem očekává mimořádně vyrovnaný dvojzápas. "APOEL má kvalitu, ale může to být padesát na padesát. Podle mě mají obě mužstva naprosto vyrovnané šance na postup. Rozhodnou asi maličké chyby. Uvidíme, kdo jich udělá víc a kdo míň a kdo půjde dál. Pevně věřím, že to budeme my," dodal Stoch.

Halil Altintop během tréninku Slavie
Halil Altintop během tréninku Slavie

Recept na APOEL? Musíme hrát jako tým, hecuje Souček
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze