1. září 2017 • 14:59

Los Ligy mistryň: Slávistky půjdou v Lize mistrů na Minsk, Spartu čeká PAOK

Autor:
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalistky Slavie se v 1. kole Ligy mistryň utkají s Minskem. Druhý z českých zástupců v soutěži Sparta poměří síly s PAOK Soluň. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu. Oba pražské celky by měly začít na hřišti soupeře (4., nebo 5. října) a odvetu hrát o týden později doma.Slavia v uplynulé sezoně došla do osmifinále, v předminulé dokonce do čtvrtfinále. Při losu byla mezi nasazenými celky a osudí jí přiřklo účastníka kvalifikace. S Minskem se slávistky utkaly v přípravě a vyhrály 3:1.

"S Minskem jsme sehrály v letní přípravě utkání a musím podotknout, že nás nečeká vůbec lehký soupeř, ač jsme dokázaly na domácí půdě vyhrát. Na druhou stranu máme generálku za sebou. Los nyní můžeme hodit za hlavu, přednější je teď připravit se důkladně na nedělní derby (se Spartou)," řekla opora Slavie Petra Divišová.

Také Spartě přisoudil los tým z kvalifikace. PAOK vyhrál poslední tři ročníky řecké ligy. "S losem jsem spokojená. S řeckým fotbalem to budou mé vůbec první zkušenosti. Nevadilo by mi hrát proti jakémukoli týmu, který jsme mohly dostat. Na zápas se těším a věřím, že společně s týmem uděláme maximum pro postup. Žádná jiná možnost není," komentovala los sparťanka Pavlína Nepokojová.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze