1. září 2017 • 14:59

Los Ligy mistryň: Slávistky půjdou v Lize mistrů na Minsk, Spartu čeká PAOK

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalistky Slavie se v 1. kole Ligy mistryň utkají s Minskem. Druhý z českých zástupců v soutěži Sparta poměří síly s PAOK Soluň. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu. Oba pražské celky by měly začít na hřišti soupeře (4., nebo 5. října) a odvetu hrát o týden později doma.Slavia v uplynulé sezoně došla do osmifinále, v předminulé dokonce do čtvrtfinále. Při losu byla mezi nasazenými celky a osudí jí přiřklo účastníka kvalifikace. S Minskem se slávistky utkaly v přípravě a vyhrály 3:1.

"S Minskem jsme sehrály v letní přípravě utkání a musím podotknout, že nás nečeká vůbec lehký soupeř, ač jsme dokázaly na domácí půdě vyhrát. Na druhou stranu máme generálku za sebou. Los nyní můžeme hodit za hlavu, přednější je teď připravit se důkladně na nedělní derby (se Spartou)," řekla opora Slavie Petra Divišová.

Také Spartě přisoudil los tým z kvalifikace. PAOK vyhrál poslední tři ročníky řecké ligy. "S losem jsem spokojená. S řeckým fotbalem to budou mé vůbec první zkušenosti. Nevadilo by mi hrát proti jakémukoli týmu, který jsme mohly dostat. Na zápas se těším a věřím, že společně s týmem uděláme maximum pro postup. Žádná jiná možnost není," komentovala los sparťanka Pavlína Nepokojová.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze