3. října 2018 • 22:54

SESTŘIHY LM: Barcelona porazila Tottenham, slaví i PSG, Liverpool padl

Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?

Fotbalisté Paris St. Germain v Lize mistrů doma deklasovali Crvenou zvezdu Bělehrad 6:1 a ve skupině C poprvé bodovali po úvodní prohře 2:3 s Liverpoolem. Hattrickem se v Paříži blýskl Brazilec Neymar, který s 30 góly v historické tabulce brazilských střelců vyrovnal Kaká. Barcelona si spravila chuť po trápení v domácí soutěži a v Londýně zvítězila nad Tottenhamem 4:2 i díky dvěma zásahům kapitána Lionela Messiho.

Skupina A

Atlético Madrid díky dvěma gólům Griezmanna a jednoho zásahu Kokeho doma zdolalo Bruggy 3:1 a ve skupině A má šest bodů stejně jako Dortmund, který na svém hřišti porazil trápící se Monako 3:0. AS inkasovalo branky až ve druhém poločase od Larsena, Alcácera a Reuse a nevyhrálo v devátém soutěžním utkání po sobě.

SESTŘIH LM: Atlético Madrid - FC Bruggy 3:1. Dvakrát pálil Griezmann
720p 360p

SESTŘIH LM: Dortmund - Monaco 3:0. BVB zahodilo penaltu, přesto slaví výhru
720p 360p

Dortmund - Monako 3:0 (0:0)
Branky: 51. Larsen, 72. Alcácer, 90.+2 Reus. Rozhodčí: Kulbakov - Žuk, Masljanko (všichni Běl.).

Atlético Madrid - FC Bruggy 3:1 (1:1)
Branky: 28. a 67. Griezmann, 90.+4 Koke - 39. Groeneveld. Rozhodčí: Kružliak - Somolani, Hancko (všichni SR).

Skupina B

Barcelonu, která ve španělské lize třikrát po sobě nevyhrála, poslal do vedení už ve druhé minutě Coutinho a ve 28. minutě zvýšil výstavním volejem Rakitič. Na začátku druhé půle Messi dvakrát trefil tyčku.

V 52. minutě skóroval domácí Kane, ale Messi brzy vrátil "Barce" dvoubrankový náskok. O chvíli později opět snížil Lamela, pojistku však přidal v 90. minutě Messi. Argentinský útočník s pěti góly kraluje tabulce střelců.

SESTŘIH LM: Tottenham - Barcelona 2:4. Přestřelku řídil Messi
720p 360p

Katalánci vedou skupinu bez ztráty bodu, stoprocentní je v "béčku" také Inter Milán po vítězství 2:1 na hřišti PSV Eindhoven. Italský celek vedl po gólu Rosaria, ale Nainggolan s Icardim skóre otočili. Nizozemský tým je stejně jako Tottenham na nule.

SESTŘIH LM: PSV Eindhoven - Inter Milán 1:2. Výhru trefil Icardi
720p 360p

PSV Eindhoven - Inter Milán 1:2 (1:1)
Branky: 27. Rosario - 44. Nainggolan, 60. Icardi. Rozhodčí: Mažič - Ristič, Djurdjevič (všichni Srb.).

Tottenham - FC Barcelona 2:4 (0:2)
Branky: 52. Kane, 66. Lamela - 56. a 90. Messi, 2. Coutinho, 28. Rakitič. Rozhodčí: Zwayer - Schiffner, Achmüller (všichni Něm.).

Skupina B

1.  Barcelona 6 4 2 0 14:5 14
2.  Tottenham 6 2 2 2 9:10 8
3.  Inter Milán 6 2 2 2 6:7 8
4.  Eindhoven 6 0 2 4 6:13 2

Skupina C:

Pařížský celek rozhodl zápas už v prvním poločase. Neymar první gól vstřelil ve 20. minutě z přímého kopu a druhý hned za dvě minuty po kombinaci s Mbappém. Do poločasu ještě zvýraznili náskok Cavani a Di María. V 74. minutě sice snížil Marin, ale závěr opět patřil domácím. Po trefě Mbappého v 81. minutě Neymar dokonal hattrick z dalšího precizního přímého kopu.

SESTŘIH LM: PSG - CZ Bělehrad 6:1. Neymar dal hattrick a dohnal rekord
720p 360p

Ve druhém duelu skupiny C Neapol na svém stadionu porazila Liverpool 1:0 po trefě Insigneho z poslední minuty. Angličtí finalisté minulého ročníku LM poprvé v této sezoně nedali v soutěžním utkání gól.

SESTŘIH LM: Neapol - Liverpool 1:0. Insigne rozhodl v 90. minutě
720p 360p

Paris St. Germain - CZ Bělehrad 6:1 (4:0)
Branky:
20., 22. a 81. Neymar, 37. Cavani, 42. Di María, 70. Mbappé - 74. Marin. Rozhodčí: Dias - Tavares, Soares (všichni Portug.).

Neapol - Liverpool 1:0 (0:0)
Branka: 90. Insigne. Rozhodčí: Kassai - Ring, Tóth (všichni Maď.).

Skupina C

1.  Paris SG 6 3 2 1 17:9 11
2.  Liverpool 6 3 0 3 9:7 9
3.  Neapol 6 2 3 1 7:5 9
4.  CZ Bělehrad 6 1 1 4 5:17 4

Skupina D

Schalke v Moskvě zvítězilo nad Lokomotivem 1:0 brankou McKennieho z 88. minuty. Ruský šampion v elitní soutěži podruhé prohrál a nedal gól. Ve druhém utkání skupiny D Porto před svým publikem zdolalo Galatasaray Istanbul rovněž 1:0. Ve 49. minutě rozhodl Marega.

SESTŘIH LM: Lokomotiv Moskva - Schalke 0:1. Rozhodl americký talent
720p 360p

Lokomotiv Moskva - Schalke 0:1 (0:0)
Branka: 88. McKennie. Rozhodčí: Taylor - Beswick, Nunn.

FC Porto - Galatasaray Istanbul 1:0 (0:0)
Branka: 49. Marega. Rozhodčí: Oliver - Burt, Bennett (všichni Angl.).

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)